חנן ממן נמצא על סף חתימה בהפועל באר שבע. כפי שפורסם לראשונה ב-ONE בתחילת החודש, האלופה הביעה עניין בקשר המצטיין של הפועל חיפה שמסיים חוזה בתום העונה, וכעת נפתח משא ומתן באופן רשמי. אם לא תהיה הפתעה יוצאת דופן, ממן ילבש את המדים של ב”ש בעונה הבאה כאשר הצדדים בדרך לסיכום התנאים. יחד עם זאת, מסתמן כי הוא יוכל לעבור לאלופה כבר בינואר לאור ההתקדמות במגעים.

בהפועל חיפה מבינים שלא ימשיך אך הבטיחו שלא ייפגע למרות שיעזוב ללא תמורה בתום העונה הנוכחית, בה הפועל חיפה רצה בצמרת בין היתר מול הפועל באר שבע, מכבי תל אביב ובית”ר ירושלים. בחודש ספטמבר ממן אף כבש מול ב”ש במשחק שהסתיים ב-1:1.

בכר: "ניצחנו אבל יש הרבה מה לשפר"

כזכור, הבעלים של הפועל חיפה יואב כץ, נפגש בסוף השבוע עם ממן והגיש לקשר הצעה לשלוש השנים הקרובות בסך 600 אלף דולר נטו, כלומר 200 אלף דולר נטו לעונה, 40 אלף דולר יותר מהחוזה שיש לשחקן היום בקבוצה.

ממן רושם העונה את אחת מתקופותיו הטובות ביותר בקריירה וההוכחה לכך הם המספרים אותם הוא מספק בניגוד לשנים עברו. הקשר שמתפקד גם קפטן במועדון האדום כבש עד כה בליגה ארבעה שערים ובישל חמישה נוספים ב-18 משחקי ליגה בהם שותף. בנוסף כבש גם שער בגביע המדינה.

חנן ממן מול טוני וואקמה (עמרי שטיין)חנן ממן מול טוני וואקמה (עמרי שטיין)

ממן, שהחל את הקריירה הבוגרת שלו בהפועל חיפה ולאחר מכן עבר להפועל תל אביב, רשם גם קדנציה קצרה מעבר לים כאשר לבש את מדיה של בוורן הבלגית למשך עונה אחת (2013/14), לפני שחזר ארצה לבית”ר ירושלים, ממנה הגיע בסופו של דבר להפועל חיפה.

יואב כץ, הבעלים של הפועל חיפה התייחס בראיון לתכנית הספורט של ישראל ב-102FM למעבר האפשרי של חנן ממן לב”ש: "זה משאיר טעם מאוד לא טוב אצל השחקן ואצל הקבוצה. ישנם קולות שאומרים לו לך כבר עכשיו. זו גם מלחמה פסיכולוגית ומצב מאוד לא סימפטי. אלה החוקים אבל זה לא הגיוני. רוצים להעלות את הרמה, אבל זה רק מוריד. זה פוגע גם בקהל ויש כמה שחקנים כאלה בכל קבוצה. היה לו חוזה לשלוש שנים וניסינו להאריך אותו. אין לי בעיה עם חוזים ארוכים, אבל יש לי בעיה שבאים באמצע העונה ומבקשים חוזה חדש. זה עדיין לא נגמר. אני מניח שהוא עדיין ייתן את היכולת הטובה ביותר שהוא יכול להפועל חיפה".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה