בהחלטה תקדימית, בית המשפט העליון בראשות הנשיאה, אסתר חיות, פסק הוצאות לטובת העותרים בבג"צ הנשים בכדורגל כנגד המדינה בהשוואת ההקצבות בין הגברים לנשים. מי שהוביל את העתירה היה חבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל שמעון מימון, שבזכות העתירה שלו, הספורט הנשי בליגות הבכירות יקבל השוואה בהקצבות לליגות הבכירות בגברים.

זו לא פעם ראשונה שעתירה של מימון גורמת למהפכה. בזמנו הצטרפו למימון לעתירה שאר הקבוצות, וארגון שחקני הכדורגל. למעשה לאור ההחלטה על השוואת התנאים בזמנו לא היה צריך להמשיך את העתירה.  

שמעון מימון (הדר אקריש)שמעון מימון (הדר אקריש)

בהחלטת בית המשפט העליון כתבה בין השאר הנשיאה, אסתר חיות: "זהו אחד המקרים, שאינם שכחים, בהם מצאנו כי מן הראוי לפסוק הוצאות לטובת העותרים על אף שעתירתם נמחקת. הטעם לכך נעוץ בעובדה  שהעתירה הביאה לתיקון  בסעיף לאמות המידה הכלליות, באופן המשווה את תנאי הזכות לקבלת תמיכה בין הליגות הבכירות לנשים לליגות הבכירות לגברים. בכך יש משום צעד נוסף וחשוב להשוואת ספורט הנשים ולתיקון היחס המפלה שהוא מנת חלקו לעומת ספורט הגברים”.

מימון שהבג"צ על שמו יקבל החזר הוצאות בסך של 10,000 ש”ח מהמדינה, משרד הספורט, משרד מועצת ההימורים, שרת הספורט לשעבר מירי רגב ושר האוצר לשעבר משה כחלון, שהמשרדים שלהם יצטרכו כעת לשלם סך של 10,000 ש”ח. שאר קבוצות הליגה לנשים יקבלו יחד סך של 15,000 ש”ח, וארגון שחקני ושחקניות  הכדורגל יקבל שכר טרחת עורך דין בסך של 7,500 ש”ח. 

שערים נדירים למסי וטרינקאו ב-2:3 על בטיס