הירי על מדינת ישראל נמשך והעיר אשדוד ממשיכה להיות בין המוקדים העיקריים למטחים הכבדים. המטח האחרון לכיוון עיר הנמל הביא היום (ראשון) לפגיעה ישירה בתוך שכונת מגורים שם מתגורר סוכן השחקנים עידן בן אבו, וכן גם שחקנה של מ.ס אשדוד, גיל כהן שביתו גם כן ניזוק מהרסיסים. במזל רב, אין נפגעים בגוף מהאירוע.

גיל כהן אמר: "שמענו את האזעקה ורצנו לממד. אחרי 4 יירוטים שמענו בום ממש חזק, לרגע חשבתי שזה נפל בבית שלי. אחרי 10-5 דקות יצאנו אני ואבא שלי החוצה וראינו שבשני בתים לידי יש שרפה וגילינו שנפל שם בשטח פתוח. במזל לא היו נפגעים ורק רכוש נפגע. נקווה שנעבור את המצב הזה בשלום".

בן אבו מסר בתגובה ל-ONE: “בשעה 16:00 לפני האזעקה, היינו בבית, אני וכל בני המשפחה, שמענו את האזעקה וירדנו למרתף שזה הממ”ד שלנו בבית. היה בום עוצמתי ולפי העוצמה שלו זה היה נשמע שנפל אצלנו בתוך החצר. יצאנו אחרי החוצה וראינו שהייתה נפילה משהו כמו 20-30 מטרים מהבית שלי ולמזלנו אין נפגעים בנפש, לא בבית שלנו ולא אצל השכנים”.

הפגיעה בבית של עידן בן אבו

עוד אמר הסוכן: “יש נזקים למכוניות שחנו באזור ולי ברמה האישית, התנפצו כמה זכוכיות בבית, גם בחצר וגם בחלונות אבל הכי חשוב שאין נפגעים בנפש וכולם בסדר. זו המציאות שלנו, נצטרך להיות חזקים ולעבור את התקופה הזאת”. גיל כהן כתב: “המציאות העצובה שבה אנחנו חיים”. צפו בסרטון מתוך תיעוד שעלה ברשתות החברתיות, לפי 27 א’ בזכויות יוצרים.

הפגיעה בבית של עידן בן אבו (מערכת ONE)הפגיעה בבית של עידן בן אבו (מערכת ONE)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל