# דור מיכה  פתח היום (רביעי) בהרכב אנורתוזיס מול קרמיוטיסה, וכעבור 20 דקות גם התכבד בשער היתרון של קבוצתו במסגרת רבע גמר הגביע בקפריסין. במחצית השנייה ישראלי נוסף דאג לחגוג, כאשר עדן הרשקוביץ, שפתח אצל היריבה, איזן את התוצאה. גם אסף צור השוער פתח בשער אנורתוזיס בדרבי הישראלי באי השכן.

בסופו של דבר אנורתוזיס עם מיכה וצור רשמה 1:2 סופר דרמטי בזכות גול עצמי בדקה ה-91, והיא השיגה מקדמה חשובה לקראת הגומלין ברבע הגמר (ייערך ב-10.3) ועשתה צעד לכיוון החצי.

אקס מכבי כבש שער פשוט נפלא, כשקיבל את הכדור מכ-20 מטרים וירה ברגל ימין לרשת. עבור מיכה היה זה השער השני העונה בקבוצתו (הבקיע בליגה מול אותה יריבה) כשרשם את ההופעה ה-23, ובנוסף לכך הוא הוסיף גם שלושה בישולים עד כה ב-2020/21. הרשקוביץ שכאמור פתח בהרכב הנגדי השווה את התוצאה בדקה ה-61.

# עוד בגביע הקפריסאי – בן שהר עלה בדקה ה-84 אצל אפואל לדרבי של ניקוסיה מול אומוניה, שנגמר ב-1:1 וההכרעה עוברת לגומלין. החלוץ רשם העונה 26 הופעות, בליגה ובאירופה, וכבש ארבעה שערים.

# באיטליה, גיא אסולין, שהצטרף בתחילת החודש לקרמה מהסרייה ד’, הלא היא הליגה הרביעית, רשם הופעת בכורה מוצלחת למדי עם שער בכורה בארץ המגף כשכבש בדקה ה-62 את השלישי של קבוצתו שגברה 1:3 על נובה גיסאנו.  

סביצר משגר פצצה מטורפת בדרך לניצחון קליל