נבחרת ישראל הצעירה פגשה הערב (חמישי) את פולין במסגרת מוקדמות היורו עד גיל 21 (2:2), ולאחר שפורסם ההרכב של אלון חזן, בהפועל תל אביב לא אהבו את אי הכללתו של אושר דוידה בין 11 השחקנים.

בעלי הפועל ת”א, שרון ניסנוב, התייחס לעובדה שקשר הקבוצה, אושר דוידה, לא נכלל בהרכב הנבחרת הצעירה למשחק הערב ויצא במתקפה חסרת תקדים: “מצער אותי מאוד שבנבחרת כנראה הכל נקבע לפי מנטרה של ‘חבר מביא חבר’. לא יכול להיות שאושר דוידה, השחקן הכי מוכשר בדור הנוכחי, לא פותח בהרכב הנבחרת הצעירה במשחק כל כך חשוב. דוידה שחקן שיש לו מקום בהרכב הנבחרת הבוגרת והוא לא עולה ב-11 של הצעירה? לא יודע מה השיקולים של המאמן, זה נראה כמו המצאה, התנהלות של עסקנים. פשוט בושה”.

בשיחה עם ONE הוסיף ניסנוב: “זה הזיה מה שקרה, הייתי מופתע. מאמנים פה קובעים הרכבים בליגת העל לפי אם דוידה משחק או לא מהצד השני. העיתוי? תמיד כשאני שומע משהו אני מגיב, גם אם זה שעה לפני משחק. זה לא יפגע בדוידה אם ייכנס, כי הוא כוכב כדורגל בכל מצב. פרסמנו את התגובה הרשמית, ולאחר מכן נשב ונחליט האם לעשות צעד נוסף”. 

ביקורת חריגה. שרון ניסנוב (ראובן שוורץ)ביקורת חריגה. שרון ניסנוב (ראובן שוורץ)

מי שכן נכללו בהרכב של אלון חזן הם דניאל פרץ, דורון ליידנר, אור בלוריאן, גיל כהן, כארם ג’אבר, עמרי גאנדלמן, עדן קארצה, עידו שחר, מוחמד כנעאן, ליאל עבדה וסוף פודגוראנו.

עבדה מאוכזב שלא קיבל יותר דק' בבוגרת
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה