עמנואל בואטנג, קשרה הגנאי בן ה-23 של הפועל תל אביב, קיבל הצעה להצטרף לקבוצת מוריירנסה הפורטוגלית, ההצעה כבר הונחה על שולחן המועדון, כאשר הפורטוגלים ממתינים לתשובה וברצונם לצרף את הקשר המוכשר באופן מיידי, כך נודע לראשונה הערב (שבת) ל-ONE. ההצעה היא לשאול את השחקן עם אופציה לרכישה בסיום העונה הבאה.

בואטנג, שהגיע להפועל ת"א בקיץ 2018, עלה על הרדאר של מוריירנסה, שסיימה שביעית בפורטוגל בעונה שעברה, עוד במהלכה. בזמן שהוא הרשים את נציגי המועדון, הם החליטו כי הוא תואם המדיניות שלהם, כמי שמוכרים שחקנים מדי עונה לקבוצות הגדולות בליגה, והם פנו להפועל כדי להוסיף את הגנאי לפס הליטוש שלהם.

עמנואל בואטנג חוגג (שחר גרוס)עמנואל בואטנג חוגג (שחר גרוס)

הגנאי של הפועל ת"א רואה בהצעה הזו כקפיצת מדרגה משמעותית עבורו ובצ'אנס גדול. הוא אף הביע את רצונו לאחרונה לעבור לפורטוגל, כדי להגשים את חלומו מעבר לים. נציגיו של בואטנג אף קיבלו פידבקים טובים לגביו ממספר קבוצות מאיחוד האמירויות, שטרם הגישו הצעות רשמיות, אבל גם הן מדברות בעל פה על השאלה עם אופציה.

בעוד ראשי האדומים, שרון ואיציק ניסנוב (שגם היו אחראיים להגעתו של הקשר בזמנו) תכננו למכור אותו ישירות מליגת העל לליגה בכירה יותר, וראו אותו כיהלום שבקבוצה, בפועל הדברים שונים לחלוטין. על כר הדשא, ניר קלינגר העניק לו 17 הופעות בהרכב ו-8 כמחליף, בהן לא קיבל את הצ'אנס לאורך זמן ולא שימש ככינור ראשון. 

אייל גולסה ועמנואל בואטנג (רדאד ג'בארה)אייל גולסה ועמנואל בואטנג (רדאד ג'בארה)

בכך, מבינים בוולפסון, שעדיף אולי לאפשר לגנאי להשתפשף ולהתקדם בבמה גדולה יותר, ולא בליגת העל, כדי שיוכל לבצע את קפיצת המדרגה המקצועית, ואז להימכר לפי הפוטנציאל הגדול שלו וגם להגדיל את ההכנסה עליו. בנוסף, נוטים בהפועל גם לאפשר לשחקן להגשים את עצמו בליגה בכירה יותר מאשר בישראל אחרי שלוש שנים שבהן לבש אדום בליגת העל.

בתום פנדלים:בארסה עולה לחצי גמר הפרומיסס