בסיום ההפסד הדרמטי בגמר הגביע, 2:1 להפועל תל אביב, קפטן האדומים עומרי אלטמן התראיין והתייחס למשחק, כולל האירועים הדרמטיים והשער שנפסל בדקה ה-115.

הרגשתו: “אני לא יכול לתמצת את זה במילים, תחושות קשות מאוד במיוחד לדרך שבה התפתח המשחק. טעות לא מחוייבת שמשנה את כל המומנטום ואת כל המשחק, אין לי איך לסכם את זה יותר מדי. קשה”.

ההרגשה בשער השוויון שנפסל: ”היה מרגש. עוד לא ראיתי את האירועים. אפשר לא לשרוק עליהם. לטעמי הסתכל מעט מדי על המהלך, השופט הלך עם החלטת ה-VAR. אין מה לעשות, נסתכל בבית. טעה, לא טעה, פחות מעניין. אנחנו בלי הגביע וזאת התוצאה”.

עומרי אלטמן (חגי מיכאלי)עומרי אלטמן (חגי מיכאלי)

עתידו: ”זה אולי היה המשחק האחרון שלי בהפועל תל אביב. כולם יודעים שאין לי חוזה לעונה הבאה. אז כן. יכול להיות שזה המשחק האחרון שלי בהפועל תל אביב. זה תלוי בהרבה אנשים, כרגע לא הציעו לי אף חוזה. אני לא יכול לענות לך. אם היו מציעים לי הצעה רעה הייתי יודע לענות. אני לא יודע מה יהיה”.

אייבינדר: רוצים לזכות בעונה הבאה

התגובות של ניר קלינגר וסלים טועמה: ”אי אפשר לשפוט אדם בשעת כעסו. יש הרבה אמוציות במשחק כזה, במיוחד בגמר גביע המדינה, אי אפשר לשפוט אותם. משחק עם הרבה אמוציות, זה לא הזמן לשפוט אותם. אחרי שירגעו ויתראיינו יבינו את זה יותר טוב. ניר ווינר, קשה לו לקבל הפסדים. לאור איך שזה התפתח במגרש קשה לקבל את ההפסד. לא פשוט. אין לי הרבה מילים, אני מתנצל. אני עדיין מעכל, יקח לי הרבה זמן”.

עומרי אלטמן מתוסכל (חגי מיכאלי)עומרי אלטמן מתוסכל (חגי מיכאלי)

מסר לאוהדים: ”רצינו להביא את התואר. היו לנו המון שיחות שקשורות לאוהדים ואלינו, כמה שזה מגיע להם ולמועדון אחרי שנים לא פשוטות. המסר הוא שצריך להרים את הראש, אף פעם לא קל. מקווה שאנשים ידעו לצאת מזה כמה שיותר מהר. לומדים מזה. מתחשלים מזה. זהו. מקווה שבפעם הבאה שהפועל תהיה במעמד הם יקחו תואר, אנחנו ניקח תואר. אני לא יודע אם אהיה פה. אין לי חוזה כרגע. הלוואי שיקרה בקרוב”.

ניר קלינגר ושחקני הפועל תל אביב זועמים (חגי מיכאלי)ניר קלינגר ושחקני הפועל תל אביב זועמים (חגי מיכאלי)

דן איינבינדר דיבר לאחר המשחק: “כמעט בכל ראיון שואלים אותי על כל מה שעברתי ויש לי כל כך הרבה מה להגיד, הייתי צריך לקבל כתף תומכת מכל הגורמים האלה, לא יכול להיות ששחקן יפוטר ויישאר חודשיים ללא מסגרת, זה חמור מאוד. מה שהיה העונה צריך להפריד, מתכוננים לעונה הבאה, רוצים להוביל את הקבוצה למקומות גבוהים”.

הקשר התייחס לעתידו: ”מה איתי בשנה הבאה? נראה בעונה הבאה. אני מלא הארכה על כל מה שקורה במועדון, איך שקיבלו אותי. לא פשוט להיות חודשיים ללא מסגרת ולא לשחק חצי עונה, לא פשוט להיות כל משחק 90 דקות. חלק בים הרבה זמן ואנחנו עדיין משחקים, לא פשוט עבורי לעשות את זה. זה מצריך הרבה מאוד מכל הצוות, הרבה אנשים שאוהבים את המועדון”.

לואיס הרננדס חוגג, דן איינבינדר מאוכזב (רדאד ג'בארה)לואיס הרננדס חוגג, דן איינבינדר מאוכזב (רדאד ג'בארה)

איינבינדר סיכם את חצי העונה: “כשהגעתי היו לי הרבה חששות להגיע להפועל, זה לא נראה ורוד מבחוץ. יש כל כך הרבה אנשים שאוהבים את הקבוצה. הקהל נתן היום הצגה ואתמול באימון המסכם. ניסינו, נלחמנו גם בשבילם. נלחמנו בשביל כולם, גם בשביל המשפחות. יש הרבה שחקנים שלא היו במעמדים האלה. לקחנו מדליית כסף, יזכיר שרוצים זהב בעונה הבאה”.

ההתנהלות על המגרש: ”אנחנו צריכים להיות שליחות, לשמש דוגמא עבור השחקנים הצעירים והקהל הצעיר. המראה הטובה לכדורגל הישראלי. כמובן שכולנו רוצים להיות מעל הסיטואציות שקורות, לפעמים האמוציות משתלטות. מבחוץ נורא קל להגיד, אני חושב שצריך לגלות הבנה למצב. כמובן שאנחנו תמיד מנסים להיות מעל הסיטואציה”.

אוהד הפועל נעצר בחשד להחזקת אבוקה