רגע לפני המשחק בין ישראל וקפריסין במחזור הראשון של מוקדמות אליפות אירופה לנוער, התקיים היום (רביעי) בבית הנבחרות בשפיים המשחק בין שתי הנבחרות הנוספות בבית 4, כאשר נבחרת הנוער של הולנד הביסה 0:4 את מקבילתה המולדבית. בין השחקנים בנבחרת ההולנדית ניתן למצוא את נאג'י אונובר הנהדר מאייאקס ואת צ'אבי סימונס, בוגר לה מאסיה ושחקן פאריס סן ז’רמן בהווה, שאף הסתבך לאחרונה בפרשת נערות ליווי עם הנבחרת הבוגרת.

המולדבים אומנם ניסו לייצר דומיננטיות בפתיחה בעזרת לחץ גבוה, אך לא עמדו בפני הטכניקה של ההולנדים וכבר בדקה השישית עמנואל אמחה, שחקנה של ספרטה רוטרדם, הגיע למצב של אחד על אחד מול השער אך נבלם ברגע האחרון על ידי השוער המולדובי, לזאר. בדקה השמינית הולנד זכתה לבעיטת עונשין מ-11 מטרים, אך נאג'י אונובר החמיץ.

שחקני נבחרת הולנד (חגי מיכאלי)שחקני נבחרת הולנד (חגי מיכאלי)
שחקני נבחרת מולדובה (חגי מיכאלי)שחקני נבחרת מולדובה (חגי מיכאלי)
ג'סטין הובנר (חגי מיכאלי)ג'סטין הובנר (חגי מיכאלי)
צ'אבי סימונס (חגי מיכאלי)צ'אבי סימונס (חגי מיכאלי)

השליטה של ההולנדים נמשכה ובדקה ה-21 הם באו על שכרם. אמחה פרץ לרחבה והוכשל על ידי חטמן, בלם נבחרת מולדובה שגרם לפנדל שני ברבע שעה. הפעם נאג'י אונובר לא טעה וקבע 0:1 כתום. שש דקות לאחר מכן צ'אבי סימונס בישל לאמחה את השני במהלך נפלא. סימונס הספיק להיעצר בקורה (35), אך לקראת הירידה להפסקה תיקן עם שער לאחר מבצע אישי פנטסטי.

בפתיחת המחצית השנייה שתי הנבחרות ביצעו חילופים ובדקה ה-50 בניטה, מגן נבחרת הולנד, כמעט הבקיע מחצי המגרש, אך הכדור נהדף ברגע האחרון. שש דקות לאחר מכן עמנואל אמחה, שחקנה של ספרטה רוטרדם, השלים צמד עם פנדל מדויק וקבע את תוצאת הסיום – 0:4 להולנד.

צ'אבי סימונס מול דנילה פורוב (חגי מיכאלי)צ'אבי סימונס מול דנילה פורוב (חגי מיכאלי)
אלכס גוטיום (חגי מיכאלי)אלכס גוטיום (חגי מיכאלי)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה