עדיין ללא ניצחון בגביע הטוטו, וגם בלי שער. בית”ר ירושלים, שהגיעה אחרי ההפסד 1:0 בדרבי, נכנעה הערב (רביעי) 2:0 למכבי פתח תקווה והתצוגה ההתקפית שלה ממשיכה לא להשביע רצון. מנגד, המלאבסים התאוששו מה-1:0 להפועל תל אביב ונהנו משערים של ג’יימס אדניי ושליו דניאל.

גיא לוזון אמר לאחר המשחק: “היו דקות טובות של כדורגל ב-25 הדקות הראשונות, לחצנו והייתה שליטה מוחלטת שלנו. גם בתחילת החצי השני עשינו כדורגל טוב, גולים טובים בנגיעה, הצטרפות לרחבה, הזזנו את הכדור מהר וריווחנו את המשחק. בית”ר סגרה את המשחק ושיחקנו דרך הקווים. לא נצא מגדרנו ולא חוגגים יותר מדי, יש עוד הרבה עבודה ולאן להשתפר. הרבה חבר’ה צעירים שמקבלים הזדמנות וצריכים להוכיח”.

גיא לוזון (אורן בן חקון)גיא לוזון (אורן בן חקון)

היכולת של דומביה: “הוא שחקן צעיר שהתאמן איתנו בסוף השנה שעברה, בחרנו לצרפו מתוך מחשבה שהוא יוסיף לנו בעתיד. יש לו עוד הרבה כישרון אבל יכול להשתפר טקטית ולהבין את העמדות, עדיין צריך להשתפר וזה טבעי, תפקידנו כצוות זה לשפר אותו ונעשה את המיטב שלנו”.

שלו דניאל וג'יימס אדניי חוגגים (אורן בן חקון)שלו דניאל וג'יימס אדניי חוגגים (אורן בן חקון)

ארווין קומאן סיפר מנגד: “בחצי הראשון ראיתי קבוצה טובה יותר מאשר בשבוע שעבר. כמובן שקיבלנו גול ואז היינו צריכים לרדוף אחרי היריבה והביטחון נפגע, אבל אמרתי לשחקנים בחצי מה לעשות והם עלו טוב. כמובן שזו בעיה שאנחנו לא כובשים. בסך הכול הייתי מרוצה ממה שראיתי, אני מבין שהעיתונאים והקהל רוצים לראות עוד ואני מסכים איתם, אבל ראיתי דברים טובים ועוד מעט הליגה מתחילה ונהיה חייבים להיות שם אחרי הרבה עבודה”.

הבעיה ההתקפית: “צריכים להיות ריאלים, לדעת אילו שחקנים נמצאים פה והרבה מהם היו בליגה השנייה בעונה שעברה. שחקנים כמו לקאו ופדידה הם טובים אבל בלי ניסיון. הליגה הישראלית דורשת יותר, אני יודע, אבל הייתי מסופק מהשחקנים. הפועל ת”א? אני מודע לחשיבות של המשחק הזה, אבל מה שחשוב זה שנהיה מוכנים בפן הגופני. נהיה חייבים לראות באימונים מה יהיה בשבת”.

דניאל והנדי מול תמיר עדי ועומר לקאו (אורן בן חקון)דניאל והנדי מול תמיר עדי ועומר לקאו (אורן בן חקון)