אחרי שבלגיה סוערת ביותר לאור החשדות שהאליפות ב-2014 של אנדלרכט הושגה לכאורה באמצעים לא כשרים, גיא לוזון, שאימן בצד השני את סטנדרד ליאז' והפסיד את האליפות למרות שבתום העונה הסדירה לפני הקיזוז הוביל את הליגה, לא הופתע היום (חמישי) ממה שקורה בבלגיה.

לוזון החל משעות הבוקר מקבל טלפונים מבלגיה, ממי שהיה איתו אז בקבוצה, ומי שמכיר אותו, וסיפר ל-ONE: "סיפרו לי שכעת נחקרים 57 אנשים בבלגיה על מכירת משחקים. מתברר שסוכן שחקנים שילם לשחקנים לטובת אנדרלכט כדי שתיקח את האליפות. היה לו אינטרס. אני מקווה מאוד שהאמת כעת תצא לאור".

לוזון מספר: "היינו שמונה פור גם אחרי הקיזוז, היינו הקבוצה הטובה בליגה. שחקנים ששיחקו אצלי הגיעו רחוק. זה היה פשוט הזוי מה שקרה בפלייאוף. צעקתי, כעסתי, היו דברים הזויים. הייתי המום מכך שאנדרלכט מנצחת בקלות יתרה, ואנחנו לא מנצחים. הכול הלך לנו קשה. חשבו שאני משוגע, הזוי, מקווה שהאמת אכן תצא  כעת לאור". 

גיא לוזון (ראובן שוורץ)גיא לוזון (ראובן שוורץ)

עוד ממשיך וחוזר לוזון: "עצוב, חבל, זה לא עניין של כסף, זה האושר והסיפוק לקחת אליפות בבלגיה. זה מאוד כואב, כאשר אני צעקתי המלך עירום, חשבו שאני הזוי. אולי כעת יחזירו לנו את האליפות כפי שקרה באיטליה מול יובנטוס, למרות שקשה לי להאמין לאור איך שהכדורגל הבלגי מתנהל".

אתה חושב שאם היית לוקח את האליפות, הקריירה הבין-לאומית שלך כמאמן הייתה יכולה להיות אחרת ממה שקרה?
"ברור, לקחת אליפות בבלגיה זה לא דבר מה שבכך. לאף מאמן, בטח לא למאמן מישראל. אני מקווה שאיזה מאמן ישראלי יעשה את זה. בחיים הכול לטובה. מאמין שכעת האמת תצא לאור".

המחיר המטורף שג'ורג'ינה משלמת על מלפפון
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה