סיפור לא שגרתי צץ הערב (שבת) בליגת העל. לאחר המשחק שהסתיים ב-2:2 דרמטי, בהפועל חיפה טוענים כי הפועל באר שבע שיתפה את דוד קלטינס למרות שלשחקן היו חמישה כרטיסים צהובים ואסור היה לו לשחק.

במועדון מהכרמל יבדקו את פשר השתתפותו של קלטינס למרות שעל פי הסרטונים שקיבלו לחובת הקשר יש חמישה צהובים שספג העונה במשחקים מול מכבי נתניה, מכבי חיפה, הפועל חדרה בבית ובחוץ ומול הפועל כפ"ס לפני שני משחקים. פועל יוצא מכך – קלטינס לא היה יכול לשחק מולם.

עידו שחר מול דוד קלטינס (עמרי שטיין)עידו שחר מול דוד קלטינס (עמרי שטיין)

אולם, לפי הרישומים באתר ההתאחדות לחובת הקשר יש 4 צהובים בלבד ללא הצהוב במשחק מול נתניה. בחיפה טוענים שבכל מקרה גם אם בהתאחדות לא הזינו את הצהוב במשחק מול היהלומים, האחריות חלה על ב"ש.

לעומת זאת, בנגב טוענים אחרת. גורם בב"ש אמר: “עשינו את כל הבדיקות לפני המשחק ונאמר לנו באופן חד משמעי שקלטינס יכול לשחק. מי שנתן לנו את האישור היה מנהל האגף המשפטי בהתאחדות”. בכל מקרה, לא מן הנמנע שאם הייתה טעות רישום קלטינס לא יוכל לשחק מול מכבי ת"א בגביע ותוצאת המשחק של ב”ש מול הפועל חיפה תישאר בעינה.

באיגוד השופטים יבדקו את הנושא מול השופט לירן ליאני, ששפט במשחק בין מכבי נתניה להפועל ב”ש בתחילת העונה ויבחנו האם הוא שלף כרטיס צהוב לקלטינס והוא לא רשם אותו. בכל מקרה התוצאה מהערב תישאר ולא תשונה.

ויאדוליד של וייסמן מסיימת ב-1:1 עם אייבר
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה