באיגוד השופטים קיימת אכזבה מהשופטת ספיר ברמן בהופעות שהיו לה לאחרונה כשופטת ראשית, לכן היא משובצת הערב כשופטת רביעית במשחק בין מ.ס. אשדוד לבני סכנין. באיגוד לא אהבו את השיפוט של ברמן במשחקים של קריית שמונה מול נוף הגליל (0:1 לק”ש ב-25.9), וכן במשחק הליגה הלאומית בו ניצחה הפועל ראשון לציון את הפועל עפולה 2:3, בו שימשה ברמן כשופטת ראשית והיה לפני כשבוע.

הביקורות של ברמן מהמשחקים לא היו טובות, לכן באיגוד הסתפקו לשבץ את ברמן הערב (שבת) כאמור רק כשופטת רביעית. באיגוד עוקבים מקרוב אחר ההתנהלות של ברמן והביעו תקווה כי היא תדע לעשות הפרדה בין כל ההתנהלות התקשורתית, יחסי ציבור וכו' לבין השיפוט עצמו. בסביבת האיגוד ציינו כי כל ההחלטות לגבי ברמן יהיו אך ורק מקצועיות.

ספיר ברמן (עמרי שטיין)ספיר ברמן (עמרי שטיין)

מתחילת העונה בחודש אוגוסט, כולל משחקי גביע הטוטו והליגה הלאומית, ברמן זכתה לקבל חמישה משחקים בהם הייתה שופטת ראשית. בגביע הטוטו: קריית שמונה מול נוף הגליל (1:1), הפועל ת"א מול הפועל ירושלים (1:2), במשחק התיקו אפס בליגה הלאומית בין רמת השרון לרעננה, וצמד המשחקים האחרונים כפי שציינו בין קריית שמונה לנוף הגליל וראשון לציון מול עפולה.

כמו כן, ברמן שימשה כשופטת ראשית במשחק במסגרת גביע אתנה בו ניצחה קריית גת את כישרונות חדרה 0:3. ברמן תצטרך לגלות שיפור גדול בפעמים הבאות שיתנו לה לשמש כשופטת ראשית, אחרת היא תהיה בבעיה גדולה.    

ספיר ברמן עם אדריאן רוצ'ט ויבגני ברקמן (ניסן עייש)ספיר ברמן עם אדריאן רוצ'ט ויבגני ברקמן (ניסן עייש)

בתוך כך, לקראת המחזור הערב, עם כל הבעיות שהיו סביב ההתנהלות עם ה-VAR לפני פגרת הנבחרות, לשופטים נתנו הנחיות ברורות, ביקשו לקבל החלטות בפרק זמן של 30-45 שניות גג. ברור שאם יש אירוע מורכב יותר, אז זה ייקח קצת יותר זמן, אך באיגוד מבקשים לקצר את כל הסחבת שנמשכה לעיתים דקות ארוכות מאוד שעצרו את כל השטף של המשחק.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל