# דיא סבע מתחיל להיכנס לקצב כיבוש באיחוד האמירויות העונה, כאשר היום (שבת) השחקן הישראלי השלים צמד במפגש של קבוצתו אל נאסר מול אל דאפרה בגביע הליגה. סבע שפתח בהרכב, כבש כבר אחרי שתי דקות מהפתיחה ובכך העלה את מאזנו לשלושה שערים העונה בקבוצה מאיחוד האמירויות. הישראלי כבש שער נוסף בדקה ה-50 והעלה את קבוצתו ליתרון 0:3.

# יונתן כהן שותף במשך 16 דקות בהפסד החוץ של פיזה 2:1 לקרוטונה. הישראלי עלה מהספסל בדקה ה-82 ובסך הכל מדובר בהופעה החמישית שלו בקבוצה מהליגה האיטלקית השנייה. המארחת עלתה ל-0:2 כבר אחרי 24 דקות משערים של סמואל מולטיירי וניקולו זנלאטו. יחד עם זאת, בתוספת הזמן של המחצית הראשונה, אידריסה טורה כבש, צימק ל-2:1 ועורר תקוות בשורות פיזה שבסופו של דבר לא הצליחה להשיג את השוויון.  

# ג’וזף גנדה כבש את שערו השני העונה בליגה האוסטרית כבר בדקה ה-13 כשפתח בהרכב אדמירה ווקר במשחקם נגד אוסטריה וינה, אך נפצע והוחלף בדקה ה-32. הישראלי הנוסף בקבוצה, עילאיי אלמקייס, עלה כמחליף בדקה ה-71 להופעה השישית שלו בליגה. השער של גנדה היה הראשון בהתמודדות, אך שערים של ג’ורג’ טייגל (18) ונואה אוהיו (67) הפכו את התוצאה. המילה האחרונה הייתה של פטריק שכבש בדקה ה-74 לזכות אדמירה וקבע 2:2 בסיום. 

# דקל קינן שיחק 65 דקות והוחלף בהפסד לאס וגאס לייטס בליגה השנייה בארצות הברית. הבלם פתח בהרכב וירד לספסל במצב של פיגור 4:2 מול פיניקס רייסינג.