המחזור הרביעי בבית הישראלי הושלם היום (רביעי). בקרב על ראשות הבית דנמרק הגדילה את הפער עם 0:2 גדול על סקוטלנד, משערים של המגנים דניאל ואס ויואכים מייל, בעוד אוסטריה ניצחה 0:2 משלה, נגד מולדובה, משערים של כריסטוף באומגרטנר ומרקו אראנטוביץ’.

מולדובה – אוסטריה 2:0

לאחר שהמשחק נפתח באיחור של חצי שעה בעקבות תקרית ביזארית בה רחפן חדר לשטח האצטדיון, אוסטריה הצליחה להשיג את ניצחונה השני בבית הודות לשער מאוחר של כריסטוף באומגרטנר (45+1) ואחד נוסף של מרקו אראנטוביץ’ (90+4). האוסטרים, שיפגשו בשבת את ישראל, ניצחו בפעם השנייה בלבד בקמפיין. למולדובה מחכה משחק חוץ קשה בסקוטלנד.

לפני תחילת המשחק: פתיחת המשחק מתעכבת לאחר שרחפן פרץ לאצטדיון בקישינב. הרחפן ביצע הקפה מסביב לאצטדיון ו-2 הנבחרות ירדו מכר הדשא. לאחר דקות ארוכות הנבחרות שבו לדשא, המשחק החל.

מאמן אוסטריה פרנקו פודה (רויטרס)מאמן אוסטריה פרנקו פודה (רויטרס)

דקה 45+1: שער! 0:1 לאוסטריה: כריסטוף באומגרטנר, חברו של מונס דאבור מהופנהיים, הבקיע את השער הראשון והמיוחל עבור האוסטרים.  

שוער מולדובה, כריסטיאן אברם, עם הכדור (רויטרס)שוער מולדובה, כריסטיאן אברם, עם הכדור (רויטרס)

דקה 90+4: שער! 0:2 לאוסטריה: מסירת אומן של דיוויד אלאבה למרקו אראנטוביץ’ הובילה לשער השני וקבעה את תוצאת המשחק.

דנמרק – סקוטלנד 0:2

הדנים הוכיחו שהם רמה אחת מעל הבית ונשארו במקום הראשון בזכות משחק נפלא ושני שערים מוקדמים של דניאל וואס (14) ויואכים מייל (15), צמד המגנים שכיכבו ביורו הקודם בו הנבחרת הצפון אירופאית הגיעה לחצי הגמר. בסיום משחק חד צדדי דנמרק נשארה מושלמת עם 12 נקודות מ-4 משחקים ולפני משחק נגד איי פארו, בעוד סקוטלנד תארח במשחקה הבא את מולדובה.

שחקני נבחרת דנמרק חוגגים (רויטרס)שחקני נבחרת דנמרק חוגגים (רויטרס)

דקה 14: שער! דנמרק עלתה ל-0:1: הדנים עלו ליתרון אחרי דקות נהדרות. הרמה טובה של פייר אמיל הוייבירג הגיעה לראשו של דניאל ואס, המגן שהצטיין ביורו הכניס את הכדור לרשת הסקוטית.

גרנט הנלי ודניאל וואס (רויטרס)גרנט הנלי ודניאל וואס (רויטרס)

דקה 15: שער! דנמרק עלתה ל-0:2: הדנים הכפילו את היתרון מהר מאוד משער של יואכים מייל, המגן השני שלהם. מייל קיבל כדור נהדר ממיקל דמסגור והכניסו לרשת.

יואכים מייל מבקיע נגד סקוטלנד (רויטרס)יואכים מייל מבקיע נגד סקוטלנד (רויטרס)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל