נבחרת אוסטריה התקשתה להרשים אתמול (רביעי) כאשר ניצחה 0:2 קטן את מולדובה משערים בסיום כל אחת מהמחציות. בסיום המשחק הנבחרת, לה 7 נקודות מ-4 משחקים בקמפיין המוקדמות, התייחסה לישראל אותה תפגוש בשבת באצטדיון סמי עופר.

מאמן הנבחרת, פרנקו פודה, התייחס לנבחרת הישראלית: “היה אפשר לצפות מראש שהם ינצחו באיי פארו. מעל הכל יש לישראל איכות בהתקפה עם ערן זהבי ומונס דאבור, זהבי הבקיע שלושער נוסף. זה הדבר החשוב ביותר עבורנו – להתרכז בהגנה, אבל נגיע להזדמנויות שלנו. נהיה יותר מרוכזים מול ישראל מאשר היום”.

דויד אלאבה (רויטרס)דויד אלאבה (רויטרס)

פודה התייחס לכוכב הנבחרת, דויד אלאבה, שעלה מהספסל בדקה ה-83 מול מולדובה ובישל שער: “נעשה כמה שינויים בהרכב לפני ישראל. אחרי שהתייעצתי עם רופאי הקבוצה החלטנו שלא חכם לתת לאלאבה לשחק כבר עכשיו 90 דקות, אבל אני חושב שהוא יהיה כשיר לחלוטין נגד ישראל ויוכל לפתוח בהרכב”.

כוכב הנבחרת מרקו ארנאוטוביץ’ סיכם את המשחק מול מולדובה גם הוא: “ראיתם שלא קל נגד נבחרות כאלה, מולדובה הגנה טוב. הראנו איכות והגעתי למצבים במשחק שהיינו חייבים לנצח, עכשיו מתכוננים לישראל”.

באתר הספורט הגדול באוסטריה, “Sport Orf”, לא היו מרוצים מהיכולת והביעו דאגה לפני המשחק מול הישראלים: “לא הייתה יוזמה בהתקפה. במשחק החוץ נגד ישראל השחקנים יצטרכו להראות שיפור גדול ברמתם”.

וילי אחרי הניצחון על איי פארו