חובבי האגרוף מסביב לעולם התמוגגו הלילה (בין ראשון לשני) מול המסכים. בגיל 44, המתאגרף האגדי והמעוטר פלויד מייוות’ר חזר לזירה וערך קרב ראווה מול כוכב היוטיוב לוגן פול. למרבה ההפתעה, אחרי 8 סיבובים לא הושגה הכרעה, אך הרבה מאוד כסף דווקא כן היה שם.

השניים נפגשו באצטדיון הארד רוק במיאמי בקרב שאמור היה להיערך בפברואר אך נדחה בשל הרצון להכניס קהל. אלפי צופים באצטדיון ומיליונים מהבתים צפו בקרב המרתק, שהיה כצפוי הרבה יותר מסחרי מאשר ספורטיבי, אך הקהל מצידו נהנה מכל רגע. כאמור, שמונה סיבובים חלפו ללא הכרעה והוחלט כי המשחק יסתיים ללא זוכה. מייוות’ר גרף עשרות מיליוני דולרים על הקרב המתוקשר (10 על הקרב עצמו ועוד 30 מיליון מנותני חסות הם רק חלק מהסכומים להם זכה), בעוד פול הכניס לכיסו כ-20 מיליון דולר.

מייוות’ר, שמחזיק במאזן פנומנלי של 0:50 וכבר חזר להתחרות מול אויקאושה היפני בדצמבר 2018, שלוש שנים אחרי שפרש, חזר שוב לזירה וסיכם: “פול הפתיע אותי לטובה, הוא טוב יותר ממה שחשבתי”. כוכב הרשת סיפר: “העובדה שאני פה עם אחד המתאגרפים הגדולים בהיסטוריה מוכיחה שהכל אפשרי”. כצפוי, היו גם לא מעט ביקורות על סכומי הכסף הרבים ששולמו, אך בשורה התחתונה חובבי הענף זכו לקאמבק מרגש במיוחד.

כוכב: צפו בביצועי בנו של מרסלו בפרומיסס