משטרת ישראל עצרה היום (ראשון) חשוד בניהול הימורים בפתח תקווה וחילטה מספר רכבי יוקרה וכסף מזומן  – סכום של כ-900 אלף ש”ח. החשוד שימש בעבר בתפקיד מרכזי בקבוצת כדורגל בישראל.

בתאריך 5.11.20 בעת חיפוש שערכה המשטרה בבית החשוד בפתח תקווה נתפס מזומן בשווי של כחצי מיליון ש”ח חשוד כרווחי הימורים ועלה חשד לעבירת הלבנת הון. במהלך חודש מרץ השנה נערך שוב חיפוש בדירת החשוד וגם הפעם נתפס במקום ציוד המשמש להימורים וכסף מזומן בסך של אלפי דולרים. 

הפשיטה של המשטרה (צילום: משטרת ישראל)הפשיטה של המשטרה (צילום: משטרת ישראל)

עם סיום החקירה הוגשה נגד החשוד (תושב פ"ת בן 40) שומה בשווי של 1.9 מיליון ש"ח והחשוד חויב בתשלום של 891 אלף ש"ח למס הכנסה. בנוסף, הוצא צו דיספוזיציה על דירת החשוד וכן על רכבי יוקרה שבבעלותו (פורשה ומרצדס) ועל חשבון הבנק שלו.

תגובת עו”ד אלי כהן, סנגורו של החשוד: “לטענת המשטרה הוא ביצע עבירות פליליות שהצדיקו הארכת מעצרו, אך בית המשפט דחה את בקשת המשטרה להארכת המעצר, פעם אחר פעם, לאחר שעיין בתיק החקירה והתרשם מהראיות. טענו, לאורך כל מהלך החקירה, כי לא בוצעה כל עבירה פלילית על ידו והתרשמותנו היא שלאחר כארבעה חודשי חקירה אינטנסיביים, גם המשטרה סברה כך. המשטרה שלא הגישה כתב אישום, ואשר הייתה אמורה להחזיר את הכספים שנתפסו על ידה, נעזרה ברשויות מס ההכנסה כדי להמשיך ולתפוס בכספים”.

הבאג החדש בפיפא שמטריף את כל השחקנים

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל