המחזור השלישי של ליגת השחייה הבין-לאומית ננעל הערב (ראשון) עם עוד תחרות שוברת שיאים עבור השחייה הישראלית. הנציגות הישראליות המייצגות את קבוצת לוס אנג'לס קרנט, אנדי מורז ואנסטסיה גורבנקו שברו שתיהן שיאים ישראלים וסייעו רבות לקבוצתן לוס אנג'לס קרנט לנצח את התחרות כולה, לראשונה אי פעם, ולעלות למקום הראשון בליגה, לפחות זמנית.

אחרי שרק אתמול ראתה את גורבנקו שוברת את שיאה ב-100 חופשי כראשונה בשליחים, אנדי מורז השיבה לידיה את השיא פעם נוספת. אנדי שחתה 52.26 ב-100 חופשי ושברה בעשירית את השיא הישראלי, כשהיא גם מסיימת שלישית במשחה זה וגורפת שש נקודות לזכות קבוצתה. זו הפעם השלישית שהשיא הזה נשבר ב"פינג-פונג" בין השתיים תוך שמונה ימים, ויהיו להן הזדמנויות נוספות בהמשך הליגה. 

אנסטסיה גורבנקו (נעם מורנו)אנסטסיה גורבנקו (נעם מורנו)

גורבנקו לא נשארה חייבת להגיב עם שני שיאים ישראליים משלה. זה החל מה-100 מעורב אישי, רק שבוע אחרי שהעמידה את השיא הישראלי במשחה זה על 58.21, היא עשתה זאת שוב, כשקיזזה 15 מאיות נוספות, 58.06 שניות. היא גם הגיעה שנייה במשחה, רק 12 מאיות מהמנצחת סגנית אלופת העולם רונה אימאי היפנית, וצברה 7 נק' לקבוצתה.

לאחר מכן קינחה עם 400 מעורב אישי, בו הקיזוז היה עוד יותר גדול. לא פחות מ-2.4 שניות הורידה הצעירה בת ה-17 מקריית ביאליק מתוצאתה וקבעה שיא של 4:32.67 דקות, מקום רביעי כללי ו-5 נקודות קבוצתיות נוספות. מורז, כמעט ללא זמן התאוששות, כמעט רשמה שיא רביעי ב-200 מטר חופשי, כששחתה קרוב מאוד לשיאה, 1:55.04, גם כאן הגיעה שלישית וצברה שש נקודות נוספות.  

אנדראה מורז (נעם מורנו)אנדראה מורז (נעם מורנו)

בסיום, קבוצת לוס אנג'לס קרנט ניצחה את המפגש כאמור, כאשר השיגה 535.5 נקודות, 29 נקודות בלבד יותר מטורקיו פרוג קינגס החזקים. את הקבוצה של שתי הישראליות מוביל יועץ העל של איגוד השחייה ומאמן מרכז המצוינות של האיגוד בארה"ב דייויד מארש, ובצוות בה חברים שני מאמנים ישראלים נוספים, העוזר אמיר עופר ומאמנת הכושר הילה ראובני. גורבנקו סיימה את המרוץ ל-MVP במקום התשיעי מכל השחיינים בתחרות, כשתרמה 28.5 נקודות לקבוצתה.