האם תהיה לנו מציגה נוספת בטוקיו? פתיחה טובה לשי קקון בתחרות הקווטה האירופאית ללייזר. ארבעה שייטים ישראלים החלו את דרכם אתמול בתחרות הקווטה האירופאית בווילאמורה. שי קקון סיימה את היום השני של התחרות במקום חמישי וכרגע היא הראשונה בין המתחרות על הכרטיס האולימפי לטוקיו.

שייטת הלייזר הישראלית, שי קקון, פתחה את תחרות הקווטה בוילאמורה עם תוצאות מצוינות - מקומות 3 ו-7 ביום השיוטים הראשון ומקומות 7 ו- 26 ביום השני. תוצאות אלה מיקמו אותה במקום החמישי בסוף היום השני מתוך ששת ימי התחרות, והראשונה מבין המתחרות על הקווטה. 

גבריאל מדינה זוכה ב-Rip Curl Narrabeen

התחרות מעניקה את שני הכרטיסים האחרונים שנותרו לטוקיו ולכן על מנת להשיג את הכרטיס בשביל ישראל צריכה קקון לסיים בין שתי הנציגות הראשונות מבין המדינות המתחרות על הקווטה: בולגריה, צ'כיה, לטביה, פורטוגל, אוקרינה, סלובניה ורומניה. כרגע הנציגה הקרובה אליה ביותר היא הפורטוגלית, במקום ה 29 הכללי.

שי בובר, יו"ר איגוד השייט בישראל, אמר: "איגוד השייט שם לעצמו למטרה להשקיע בקידום נשים בענף. טוב לראות שההשקעה משתלמת ושתתכן נציגה ישראלית נוספת במשחקים האולימפיים בטוקיו"

בגברים התחרות קשה מאוד, עם 139 שייטים מכל העולם, ברמה גבוהה מאוד. מאור בן הרוש (מדורג 92 בסוף היום השני), עומר גולני (93) ואיתי אזולאי (114) צריכים לגבור על נציגים מ 16 מדינות, שטרם השיגו את הקווטה, על מנת להגיע לטוקיו.