משחקי הבית העליון והבית התחתון בליגת ווינר בכדוריד יצאו הערב (שני) לדרך (למרות שנותר משחק השלמה מהסיבוב הראשון בין נס ציונה לקריית אונו שייערך ביום רביעי - רק ניצחון של הטייגרים ב-21 שערי הפרש יכול למנוע מחולון להופיע בבית העליון). 

הפועל ראשל"צ רשמה 35:38 בהרצליה בבית העליון. בבית התחתון, מוצקין השיגה ניצחון בדימונה 27:32, שמכוון אותה לעבר מאבק על מקום בפלייאוף, ומסבך את דימונה במאבק ההישרדות לאחר שמכבי ת"א גברה על מ.כ באר שבע 26:34.

בני הרצליה - הפועל ראשל"צ 38:35 (19:16)
הפועל ראשל"צ, השנייה בטבלה, משיגה ניצחון ראשון בשלב השני. אחרי פתיחה צמודה, עומר אליאס עם צמד שערים ברציפות הוביל את האורחת ליתרון של 4 שערים לקראת סוף המחצית הראשונה. הפועל כבר הוליכה ביתרון של 5 שערים במחצית השנייה, אבל הרצליה הצליחה להיצמד לקראת סיומה עם שערים של גל שניידר ולאחר מכן 3 ברציפות של ברק כרמון (לצד סדרת עצירות של אושר דוכנא – 36:34).

שער של סטפן איליץ' (11 שערים בסה"כ), והחטאת פנדל של שניידר (שהבקיע 8 שערים בסה"כ) חתמו את המפגש. הרצליה החטיאה במשחק 3 פנדלים (שניים מהם נזרקו ע"י בן ליברטי). רז בן דוד בלט בהפועל עם 6 שערים וטל הרשקוביץ הוסיף 5. תום שם טוב סיפק 9 עצירות, כולל פנדל. 

מכבי דימונה - מכבי קריית מוצקין 32:27 (15:11)
מוצקין כאמור עם הפנים למאבק על מקום בפליאוף. דימונה שנראתה בכיוון הנכון להיחלץ מהתחתית, שוב מסתבכת. במוצקין הצטיינו השוער רן גוטרמן, הפיבוט לידור פינטו (6 שערים) והקפטן אלכסנדר בושיץ' (9 שערים).

מכבי ת"א - מ.כ באר שבע 26:34 (10:17)
מכבי עם ניצחון משמעותי שפותח את מאבק ההישרדות. הצהובים ניצלו עד תום את חסרונו של כוכבה של ב"ש סטפן צ'יריץ' (שנאלץ לחזור לסרביה עקב עניינים משפחתיים), ואת הרחקתו של ג'ורג'ה גולובוביץ'. הצהובים פתחו יתרון משמעותי כבר במחצית הראשונה, בה הצטיין השוער טל אליוכין. בשורות מכבי ת"א בלטו דאבור טסקוביץ', אני אובינה ואופיר סימון.