המשחקים האולימפיים בטוקיו מתקרבים לרגע הסיום, אך עדיין יש מספר תחרויות מרתקות שפשוט אסור להחמיץ גם מחר (חמישי). כמו בכל יום, כאן ב-ONE אנחנו עם הרשימה של ההתמודדויות הבולטות ביותר.

04:00 – קראטה עורך את הופעת הבכורה במשחקים האולימפיים בקטגוריות המשקל של עד 67 ק”ג לגברים ועד 55 ק”ג לנשים בקרבות (קומיטה), ובמקביל לתחרות הקאטה הכללית. 

סנדרה סאנצ'ז (רויטרס)סנדרה סאנצ'ז (רויטרס)

05:55 – גמר ה-110 מ’ משוכות. גרנט הולוואי האמריקאי היה מרחק מאית שנייה משיא העולם השנה עם 12.81 שניות ופייבוריט לזהב לאחר שקבע 13.13 שניות בחצי הגמר. דבון אלן האמריקאי שקבע 13.18 שנ’ בחצי ינסה להפתיע אותו.

גרנט הולוואי (רויטרס)גרנט הולוואי (רויטרס)

07:15 – ארצות הברית נגד אוסטרליה בכדורסל. נבחרת החלומות האמריקאית הפסידה לצרפת בשלב הבתים והתקשתה מול ספרד ברבע הגמר, אך קווין דוראנט, ג’ייסון טייטום וחבריהם רוצים לנצח את פטי מילס, ג’ו אינגלס והאוסטרלים. חצי הגמר השני, בין צרפת של רודי גובר לסלובניה של לוקה דונצ’יץ’, יצא לדרך ב-14:00.

דוראנט מטביע (רויטרס)דוראנט מטביע (רויטרס)

11:00 – המשחק על מדליית הארד בכדורגל הנשים. נבחרת ארצות הברית אכזבה כאשר הודחה מול קנדה, בעוד האוסטרליות שחלמו על זכייה הפסידו לשבדיה בחצי הגמר. כעת יש לנבחרת של מייגן ראפינו ואלכס מורגן הזדמנות אחרונה לסיים על הפודיום.

שחקניות ארה"בחוגגות עם מייגן ראפינו (רויטרס)שחקניות ארה"בחוגגות עם מייגן ראפינו (רויטרס)

15:00 – ספרד מול דנמרק בחצי גמר כדוריד הגברים. דנמרק אלופת העולם בעוד ספרד סיימה במקום השלישי והפסידה לדנמרק באליפות העולם האחרונה, 35:33 מותח. לה רוחה תנסה להפתיע.

ציור קיר של דולגופיאט באשדוד