אחרי שאנסטסיה פבליוצ'נקובה גברה הערב (חמישי) בשתי מערכות, 5:7 ו-3:6 על תמרה זידנשק, ורשמה את הישג השיא שלה כשהעפילה לראשונה לגמר הרולאן גארוס, מאוחר יותר קיבלנו את העולה השנייה שתפגוש את הרוסייה, כשבתום קרב פשוט אדיר שערך 3 שעות ו-18 דקות, ברבורא קרצ'יקובה הצ’כית גברה 5:7, 6:4 ו-7:9 על מריה סקארי היווניה ובכך עלתה גם היא לגמר הראשון בקריירה שלה. 

זה היה ללא ספק אחד ממשחקי הטניס המשובחים שקיבלנו בטורניר הנשים, אולי המשובח שבהם. סקארי, שהפסידה את המערכה הראשונה 7:5, נראתה בדרך הבטוחה לניצחון אחרי שניצחה במערכה השנייה 4:6 וכבר הובילו בשלישית 3:5, אלא שאז הגיע הקאמבק האדיר של הצ’כית, שהשיגה שבירה וגררה את המערכה למשחקון 14. שם, קיבלנו מותחן אמיתי. 

ברבורא קרצ'יקובה (רויטרס)ברבורא קרצ'יקובה (רויטרס)

קרצ'יקובה כבר הייתה בעמדת ניצחון עם מאץ’ פוינט, אך סקארי הצליחה לשמור על ההגשות והשוותה ל-7:7. שם זה נגמר. שתי הטניסאיות המשיכו להילחם פשוט על כל נקודה והיתרון במשחקונים עבר מצד לצד, אלא שבשני המשחקונים האחרונים הצ’כית הצליחה לנצח והשיגה ניצחון ענק, בתום 3 שעות ו-18 דקות, בדרך לגמר גראנד סלאם ראשון בקריירה, בדיוק כמו פבליוצ'נקובה.

מריה סקארי (רויטרס)מריה סקארי (רויטרס)

במשחק הראשון של היום, דווקא זידנשק היא זו ששברה במשחקון הראשון, אך פבליוצ'נקובה, המדורגת 32 בעולם, שברה פעמיים נוספות ועלתה ל-3:5. לבסוף השיגה 5:7 לאחר 53 דקות של מערכה. המערכה השנייה הייתה פשוטה יותר עבור הרוסייה שעלתה ל-1:4 מהיר. זידנשק עוד הספיקה לשבור פעם אחת, אך נשברה במשחקון הבא ונוצחה 6:3.

תמרה זידנשק ואנסטסיה פבליוצ'נקובה (רויטרס)תמרה זידנשק ואנסטסיה פבליוצ'נקובה (רויטרס)
תגובת הפועל חולון לאחר הדיון באיגוד