אם הזיכרון שלכם מתפקד בצורה נורמאלית פלוס, ייתכן מאוד שאתם זוכרים את הכתבות שלנו בעבר אודות זמר הרגאטון הפורטוריקני Bad Bunny, אחד מהזמרים המצליחים ביותר בעולם בימים אלו.

למי שלא מכיר, מדובר בזמר עם 34 מיליון מנויים בעמוד ה-YouTube הרשמי שלו שכבר צבר יותר מ-15 מיליארד צפיות, כולל להיטים כמו: Mia עם דרייק שצבר 1.1 מיליארד צפיות, Dakiti שצבר 850 מיליון צפיות, Soy Peor עם 840 מיליון צפיות, ועוד אפילו לא דיברנו על מאות מיליוני ההשמעות ב-Spotify – בקיצור, “לא פראייר”…

ואם כבר הזכרנו את השירים של Bad Bunny, הפורטוריקני נהנה מכל רגע מההצלחה של שירו Dakiti כאשר העלה לפני מספר חודשים ווידאו ברשתות החברתיות קטע בו הוא שואל את סירי “מה השיר הטוב בעולם כעת?” והיא ענתה לו ש…. Dakiti כמובן.

אתם לא מדמיינים - מהרכב הזה הוא נפטר... (האתר הרשמי)אתם לא מדמיינים - מהרכב הזה הוא נפטר... (האתר הרשמי)

וכעת ליפור שלשמו התכנסנו: האחרון רכש Bugatti Chiron Sport 110 Ans לטובת טקס פרסי הגראמי הלטיניים, ואולי אף לכבוד הוצאת אותו שיר מדובר שהזכרנו קודם לכן, רק משום שאף אחד לא היה מוכן להשאיל לו רכב יוקרה לטובת אותו טקס. כן קראתם נכון, Bad Bunny רכש רכב ב-4 מיליון דולר רק בשביל לנסוע עמו בעת שידור הטקס. הזייה.

זמן קצר לאחר מכן כבר פורסם שהזמר רוצה להיפטר מהרכב היוקרתי משום שהוא כבר לא יכול להסתובב בחוץ, מה שהוציא ממנו את הציטוט הבא: “רק כשאני נכנס לטויוטה קורולה 2003 שלי אני מאושר. אני סופסוף יכול להסתובב בשקט מבלי שיבקשו ממני להצטלם בכל פינה ליד הרכב”.

באותם ימים הפורטוריקני שלח את הרכב היוקרתי בחזרה לארה”ב והמשיך להביע את דעתו הלא כה פופולרית בקרב האומנים המצליחים: “אני לא מאוהב ברכבי יוקרה, זה פשוט לא הקטע שלי. החברים שלי משוגעים על הרכבים האלו, אבל אני שונה. אני לא חלק מהמעריצים שלהם”.

Bad Bunny נהנה מכל רגע בקורולה שלו (צליום מסך)Bad Bunny נהנה מכל רגע בקורולה שלו (צליום מסך)

הוא גם לא שכח לתאר את כאב הראש סביב הרכב במולדתו: “כבר לא ידעתי מה לעשות עם הרכב הזה, כל דבר היווה בעיה: הביטוח, הבירוקרטיה, המיסים... חתיכת סרט. שלחתי את הרכב בחזרה לארה”ב כי לא יכלתי לסבול אותו אפילו לעוד דקה. כל זאת בנוסף לעובדה שבכל מקום אליו הגעתי עם רכב, מיד ידעו שזה אני...”.

כאמור, אהבתו הגדולה ביותר של הזמר היתה ונשארה הטויוטה קורולה 2003 שלו, אותה אחת אשר שימשה אותו כאשר עבד בסופרמרקט טרם זינוק הקריירה המוסיקלית שלו.

המכונית האפורה, שנאמנה לו בדיוק כפי שהוא נאמן לה, אף מופיעה בקליפ החדש שלו לשירו Yonaguni, שכבר צבר 40 מיליון צפיות ב-YouTube תוך ארבעה ימים בלבד (המכונית מופיעה אחרי 53 שניות בשיר מטה).

השיר אגב מתייחס לאי קטן ומרוחק ביפן (עם לא מעט אלמנטים יפניים), ו-Bad Bunny אף מרשה לעצמו לשיר מעט ביפנית. כידוע, המכונית המדוברת שייכת ליצרנית היפנית בדמות טויוטה, והיא ממש לא נראית כמו מכונית בת 18 שנה – עוד מילה טובה לזמר המוכשר מעבר להצגת הצניעות מעוררת ההערכה שלו. בפוסט שהעלה לאחרונה עם הקורולה שלו באינסטגרם, הזמר שאל את 34 מיליון העוקבים שלו: “מי רוצה לצאת לסיבוב?” ככיתוב למספר תמונות שלו עם הרכב בהן הוא נראה כאחד העם.

חשוב לציין כי ההערצה של הזמר לטויוטה קורולה 2003 שלו, טומנת בחובה היגיון רב, והיא איננה מפתיעה את אלו המכירים היטב את עולם הרכב. מדובר בסדרה אשר יצאה לראשונה לפני 55 שנה, והיא מחזיקה בשיא מכירות עולמי של לא פחות מ-46 מיליון יחידות.

בכתבה המקורית בספרד אודות האהבה של הזמר למכונית המוכחת ביותר בהיסטוריה, צוין כי היא זמינה באי האיברי בשתי גרסאות היברידיות (122 ו-194 כוחות סוס) ומחירה מתחיל ב-21 אלף אירו. האמת? נשמע כמו השקעה מצויינת…

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור בריאות וכושר? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את בריאות וכושר. נתראה בכתבה הבאה!