קבוצת הרכיבה ישראל סטארט אפ ניישן, קיימה היום (רביעי) מסיבת עיתונאים לקראת הטור דה פראנס, מרוץ האופניים הגדול בעולם, שייצא לדרך ביום שבת הקרוב. הקבוצה הישראלית, שתובל בטור על ידי הרוכב מייק וודס, כוללת גם את עומר גולדשטיין הישראלי וכריס פרום, אחד מרוכבי האופניים הגדולים בהיסטוריה, שזכה בטור 4 פעמים בעבר. פרום והבעלים סילבן אדאמס דיברו במסיבת העיתונאים.

“תמיד אמרתי שאנחנו הקבוצה הלאומית של 2 מדינות. ישראל, בה אנחנו נותנים לישראלים דרך להגיע לרמה הגבוהה ביותר, אבל גם של קנדה. יש לנו 4 ישראלים ו-4 קנדים בקבוצה כולל הכישרון המוביל של הקבוצה, מייק וודס. הרוכב גיום ביוויון היה אחד מהגיוסים הראשונים שלנו, הוא איתנו הרבה שנים. אני מכיר אותו מהתקופה שבה הייתי הספונסר של אחת הקבוצות בקנדה, אני שמח שאנחנו בית לרכיבה הקנדית”, סיפר אדאמס.

מסע"ת לקראת הטור דה פראנס

כריס פרום הוסיף”התגעגעתי לטור אחרי שנתיים והתאונה שעברתי. הטור דה פראנס נתן לי מוטיבציה לחזור, אני שמח שאני חלק מסטארט אפ ניישן. התגעגעתי, כמובן, אבל נהניתי גם לראות את הטור מנקודת המבט של אוהד אופניים. בהחלט נהניתי לצפות, אבל מרגיש נהדר לחזור ולתרום לקבוצה. היה עליי לחץ כמועמד לזכייה, אבל כאן אני אעזור לרוכבים סביבי ואעשה את הטוב ביותר שאפשר כדי לסייע. אחרי עשור שבו הגעתי לטור עם קבוצה שעשתה את זה בשבילי, מרגיש נהדר להיות בצד השני עכשיו”.

כריס פרום (ישראל סטארט אפ ניישן)כריס פרום (ישראל סטארט אפ ניישן)