אחרי שהודיעה על פרישה, כנרת צדף חוזרת לעמוד בראש ענף ההתעמלות כיו”ר האיגוד עד לאולימפיאדת טוקיו. כך החליטה מי שמכהנת גם בתפקידה כמנהלת אגף הספורט במרכז הפועל, וכעת תשוב לנהל את אחד מהאיגודים המצליחים כיום בישראל.

צדף עשתה זאת בעקבות לחץ כבד שהופעל עליה. כולל מצד מנכ”ל מרכז מכבי נאור גלילי שנרתם לטובת הענף ודרש ממנה להישאר. את ההחלטה קיבלה לאחר סבב התייעצויות שעשתה בימים האחרונים והודיעה על כך בישיבת ההנהלה שנערכה היום (שלישי) באיגוד.

כנרת צדף הודיעה לחברי ההנהלה: “ההחלטה נעשתה מתוך היענות לפניות והעדפת טובת האיגוד על פני ענייני האישיים ומתוך רצון להוביל את האיגוד במקצועיות ובאחריות למשחקים האולימפיים בהכנה מיטבית”.

כנרת צדף (נעם מורנו)כנרת צדף (נעם מורנו)

היו”ר ציינה: “בעקבות פניות שקיבלתי מגורמים בוועד האולימפי ובאיגוד ההתעמלות האירופי, ולאחר לבטים ומחשבות רבות, החלטתי לחזור לתפקידי כיו”ר איגוד ההתעמלות לפחות עד אחרי המשחקים האולימפיים בטוקיו. הובלת משלחת ההתעמלות למשחקים האולימפיים בטוקיו היא מטרה נעלה וחשובה בעיניי ולכן החלטתי לדחות את שיקוליי האישיים, להמשיך בתפקידי ולתת את כל שאוכל בכדי לתרום להצלחת הנציגים שלנו להגיע להישגים גבוהים ולהביא כבוד למדינת ישראל”.

כמו כן, אמרה צדף: “זה המקום לציין את שיתוף הפעולה העמוק, הכבוד ההדדי והגיבוי המלא של מורן מסיקה, מ"מ יו"ר האיגוד, ושרית שנער, מנכ"לית האיגוד, ואת המקצועיות חסרת הפשרות שלהן. אני סומכת על הצוות המקצועי של האיגוד ומשוכנעת שהוא ימשיך לסייע בידי להתנהל באופן המקצועי ביותר”.

מאיגוד ההתעמלות נמסר: “אנחנו שמחים ומודים לכנרת על החלטתה. אין ספק כי ניסיונה וכישוריה יסייעו לקראת עונת התחרויות הקרובה כאשר המטרה העיקרית היא כמובן הצלחה והישגים במשחקים האולימפיים בטוקיו 2021”.

צפו: ריקוד חושני בחדר ההלבשה של מכבי ת"א