יו”ר איגוד ההתעמלות, כנרת צדף, עולה להתקפה. אחת מהדמויות הבכירות בספורט הישראלי תקפה היום (שישי) את מקבלי ההחלטות בממשלת ישראל ובמשרדי הבריאות וקוראת להחזיר את הספורט לפעילות: “יולי אדלשטיין, תתעורר לפני שהספורט בישראל יקרוס, לפני שאלפי ילדים ילכו לאיבוד ופרנסתם של אלפים תיגזל מהם”.

צדף אמרה: "לא הגיוני שבממשלה דנים רק בהחזרת מערכת החינוך לפעילות. הספורט לא פחות חשוב מחינוך, ספורט זה בריאות וספורט מביא לחברה טובה יותר. למה הם לא דנים גם בהחזרת פעילות הספורט לילדים ולמבוגרים? יש תחושה שלמישהו במשרד הבריאות פשוט לא אכפת. מקבלי ההחלטות חייבים להתעורר. בקצב הזה, עוד שנתיים לא יהיו לנו מספיק ספורטאים כדי להרכיב את נבחרות ישראל. כולם יפרשו, יפצעו או פשוט ירימו ידיים”.

כמו כן, הוסיפה יו”ר איגוד ההתעמלות: “לפי התקנות כרגע, 20 איש יכולים להתאמן בחוץ ועשרה אנשים בחלל סגור - אבל בלי מאמן. זה לא הגיוני כי דווקא במצב הנוכחי עדיף שיהיה מאמן שידאג לריחוק חברתי ולאימון נכון. הממשלה צריכה להחזיר באופן מיידי את כל הספורט בישראל לפעילות תחת מגבלות התו סגול וביחד עם המאמנים, כפי שהיה בהתחלה. זה לא הגיוני להשאיר את הספורט סגור עוד יום אחד קדימה. הגענו לנקודת האל-חזור, בלי חזרה לפעילות אין עתיד. האגודות קורסות, הספורטאים הצעירים פורשים".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אוהדי הפועל ת"א מוחים נגד ההנהלה