הרצף הנהדר של ארטיום דולגופיאט נמשך. היום (שבת) המתעמל זכה במדליית הזהב בתחרות גביע העולם באוסיג’ק, אחרי תרגיל נהדר שזיכה אותו בציון של 15.300 נקודות - אך יחד עם זאת יש לציין כי התחרות היא לא חלק מסבב גביעי העולם שמעניקים מקום באולימפיאדת טוקיו 2020. גם אנדריי מדבדב מתחרה באוסיג’ק. בהמשך הוא יופיע בגמר הקפיצות, לאחר שעלה ראשון מהמוקדמות.

דולגופיאט הציג תרגיל חדש, עליו קיבל דרגת קושי גבוהה של 6.7 נקודות ביחד עם ציון של 8.6 נקודות על הביצוע, מה שעשוי ללמד על ההכנות שלו לקראת אליפות העולם - שם הוא צפוי להתחרות לשם שינוי בקרב רב, ולא להסתמך רק על הניסיון שלו להגיע לטוקיו דרך ניקוד מצטבר בתחרויות גביע העולם.

ארטיום דולגופיאט (באדיבות איגוד ההתעמלות)ארטיום דולגופיאט (באדיבות איגוד ההתעמלות)

אומנם עד כה הוא צבר שתי מדליות זהב בשתיים מתוך שמונה תחרויות גביע העולם שזוהי תוצאה נהדרת להמשך, אך דולגופיאט נערך להתחרות גם באליפות העולם שתתקיים באוקטובר בשטוטגרט, שם מי שיזכה בשלושת המקומות הראשונים, בניקוי אלה שכבר עלו מהתחרויות הקבוצתיות כמו היפנים לדוגמה, יגיע למשחקים האולימפיים. עם ציון כמו שקיבל היום, כך מאמינים באיגוד ההתעמלות, ניתן יהיה להשיג את הקריטריון גם באליפות העולם באופן ישיר.

ארטיום דולגופיאט (באדיבות איגוד ההתעמלות)ארטיום דולגופיאט (באדיבות איגוד ההתעמלות)