אליפות אירופה בברידג’ לקבוצות צעירות הגיעה לסיומה אתמול (חמישי) בנורבגיה, כשבה לקחו חלק גם 4 נבחרות ישראל בקטגוריות השונות, אחת מהן היא נבחרת שהשלימה אליפות חלומית בראש הפודיום עם מדליית זהב.  

הרכב הנבחרת שהשיג את מדליית הזהב כלל את נועם ברגר, לביא בציה גרינברג, אופק סבח, דניאל מסיקה, טל סמואלוב, עידו מושקוביץ, הקפטן דני לוינשטיין והמאמן מושיקו מיוחס. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הישג ענק לברידג' הישראלי

נבחרת הצעירים סיימה במקום השביעי שהבטיח את העפלתה לאליפות העולם שתתקיים בשנת 2020, משום ששמונה הנבחרות שסיימו ראשונות זוכות בכרטיס הנכבד. נבחרת בתי הספר סיימה אף היא במקום השביעי אך בקטגוריה זו ששת המקומות הראשונים עולים לאליפות העולם. נבחרת הנערות רשמה הופעה ראשונה באליפות אירופה אחרי היעדרות של תריסר שנים וסיימה במקום העשירי. 

מדליית זהב לנבחרת הברידג' (באדיבות יוסי פיברט) מדליית זהב לנבחרת הברידג' (באדיבות יוסי פיברט)

גלעד אופיר, יו"ר ההתאגדות לברידג' אמר: “קיבלנו הוכחה ספורטיבית ברורה ונרגשת - ברידג' הוא משחק לכל הגילאים והברידג' הישראלי הוא מעצמה עולמית. נבחרת הילדים עד גיל 16, שזכתה באליפות אירופה, היא תוצר של השקעה רבת משאבים בצעירים, השקעה שנכונה ומניבה פירות בכל תחום ובוודאי בענפי הספורט.

מדליית זהב לנבחרת הברידג' (באדיבות יוסי פיברט)מדליית זהב לנבחרת הברידג' (באדיבות יוסי פיברט)

היו”ר הנרגש הוסיף לגבי הזכייה במדליית הזהב: “כיף וגאווה גדולה, לשחקנים, לצוות המלווה, להתאגדות, למדינה וכמובן להתאחדות אילת שתומכת לאורך כל הדרך, אל אל ישראל”.