מאז תחילת אליפות אירופה בכדורגל עברו מספר ימים, וכבר הערב בשלב הבתים, אנחנו זוכים לאחד המפגשים המסקרנים ביותר ביבשת כאשר אלופת העולם, צרפת, תפגוש את גרמניה ותנסה לפתוח את הטורניר ברגל ימין.

לשליחת טופס למשחק ב’ווינר’, לחצו כאן

למרות ששתי הנבחרות מגיעות לאחר ניצחונות במשחקיהם האחרונים, מומחי ה-Winner מעריכים כי הצרפתים הם אלו שצפויים לצאת עם שלוש הנקודות וניצחונם מוערך ביחס של פי 2.3, אל מול ניצחונה של גרמניה שמוערך ביחס של פי 2.8. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 2.9. 

שחקני צרפת חוגגים עם גריזמן (רויטרס)שחקני צרפת חוגגים עם גריזמן (רויטרס)

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק בצד הצרפתי מוביל קיליאן אמבפה עם יחס של פי 5.5, אחריו קארים בנזמה עם יחס של פי 6.5 ובמקום השלישי אנטואן גריזמן ואוליבייה ז'ירו עם יחס של פי 7 כל אחד. אם תשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שהרננדז יבקיע את השער הראשון במשחק, ותוצאת הסיום תהיה 1:3 לגרמנים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 4,400 ש"ח עם יחס זכיה של פי 440. 

בצד השני, מי שמוביל את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון במשחק הוא סרג’ גנאברי עם יחס של פי 6, אחריו טימו ורנר עם יחס של פי 6.5 ובמקום השלישי תומאס מולר וקאי האברץ עם יחס של פי 8 כל אחד. אם תשקיעו סכום של 10 ש"ח על כך שהומלס יבקיע את השער הראשון במשחק אך תוצאת הסיום תהיה 1:3 לטובת הצרפתים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 4,550 ש"ח עם יחס של פי 455. 

רונאלדו לא מוכן להצטלם ליד בקבוק של קולה