במסגרת המחזור ה-24 של ליגת הבורסה לניירות ערך, שייערך במקביל ליום האישה הבינלאומי (8.3.2021) תפעל מנהלת הליגות, באמצעות הפרויקט הקהילתי "ביחד" ובשיתוף הרשות לקידום מעמד האישה, להעלאת המודעות הציבורית למען השוויון המגדרי תחת המוטו: "הניצחון מתחיל בשוויון".
 
המהלך יקודם בשבעת משחקי הליגה של המחזור ובמסגרתו יעלו שחקני הקבוצות וצוותי השופטים למגרש תוך שהם אוחזים בשלט עם הכיתוב "הניצחון מתחיל בשוויון", ארז כלפון, יו"ר מנהלת הליגות לכדורגל בירך על היוזמה: “הכדורגל הישראלי גאה במעורבות של נשים בכל שדרת התפקידים של קבוצות הליגות הבכירות ובמנהלת הליגות. ניתן למצוא נשים בתפקיד של בעלים, מנכ"ליות, רפואה, שיווק, דוברות, דיגיטל ועוד. המנהלת פועלת לקדם את המודעות לשוויון מגדרי והעצמת נשים, כפי שבא לידי ביטוי במהלך כל השנה. אני גאה על שיתוף הפעולה שלנו עם הרשות למעמד האישה, על שורה של פרויקטים אותם אנו מובילים ביחד עם מנכ"לית הרשות לקידום מעמד האישה, אוה מדז׳יבוז, ובכלל זה נושא הסברה וחינוך של כדורגלנים במועדונים”.

ארז כלפון (רדאד ג'בארה)ארז כלפון (רדאד ג'בארה)

"לרגל יום האישה הבינלאומי, חשוב לנו להעביר מסר חד משמעי גם במגרשים - הניצחון מתחיל בשוויון. שוויון מגדרי הוא הבסיס לכל חברה מתוקנת" הוסיפה אוה מדז'יבוז. "המצב היום רחוק מלהיות מושלם, אבל אני מקווה שיחד עם השותפים שלנו נצליח להנחיל בהדרגה שיח שוויוני ומכבד יותר. גם בעולם הספורט ובייחוד במגרשים העיניים נשואות בהערצה לשחקנים המהווים מודל לחיקוי עבור רבים, אנו גאים בשיתוף הפעולה עם מנהלת הליגה ומקווים שנצליח להוביל לשינוי משמעותי בחיים של כולנו".

תגובת דן איינבינדר להפסד לחיפה