טורניר הגרנד סלאם של סבב הג’ודו העולמי, שייפתח ביום חמישי בהיכל שלמה בתל אביב, יזכה לחסות רשמית מהטוטו. בתחרות הבינלאומית, שאושרה לקיום על אף סגירת נתב”ג, צפויים להשתתף כ-500 ספורטאים מרחבי העולם וביניהם כמובן, הג׳ודאי האיראני הגולה, סעיד מולאי.

שבתאי צור, יו"ר המועצה להסדר הימורים בספורט, התייחס להסכם החסות: "הטוטו גאה להיות בין נותני החסות לאירוע הספורט הבינלאומי הראשון שמתארח בישראל מאז פרוץ משבר הקורונה, ונחשב לאחד מאירועי הדגל בענף הג'ודו, וזאת בפתחה של שנה אולימפית. כולנו נחזיק אצבעות כי ספורטאי הנבחרת הישראלית יפתחו את השנה הזו ברגל ימין ויסבו נחת לאזרחי המדינה אשר משתוקקים כבר לחזור לשגרה נורמלית הכוללת גם קיומם של אירועי ספורט ברמה הגבוהה ביותר".

שבתאי צור (פרטי)שבתאי צור (פרטי)

יעל אלמור-לאון, מ"מ מנכ"ל המועצה להסדר ההימורים בספורט, הוסיפה: "הטוטו מלווה בשנים האחרונות במתן חסות את אירועי הג'ודו הבינלאומיים שמתארחים בישראל וזוכים להצלחה רבה הן ספורטיבית והן בתחום הארגוני. אין לי ספק שלאחר שנה מאתגרת מאוד בכל תחומי החיים לרבות בספורט, מצפה לכולנו בסוף השבוע חוויה ספורטיבית מרגשת". 

יו״ר איגוד הג׳ודו, משה פונטי, סיכם: ״התרגשות גדולה לארח תחרות בינלאומית שכזו, במיוחד בתקופה כה קשה, ואני בטוח שהתחרות יכולה להביא קצת שמחה בלב לאוהדי הספורט בארץ, זו זכות גדולה עבורנו. לאחר שאירחנו כאן אליפויות אירופה, ובמשך שנתיים את תחרות הגרנד פרי, הצלחנו להשתדרג ולקבל את הגרנד סלאם, אחת מהתחרויות החשובות בעולם. כולנו זקוקים לקצת חיוך בימים שכאלה וכל זה לא היה קורה בלי העזרה והדחיפה של שר הספורט, חילי טרופר, והצוות המדהים שלו שהשקיע לילות כימים כדי שהתחרות תצא לפועל, שר הבריאות יולי אדלשטיין, שרת התחבורה מירי רגב, ראש עיריית תל אביב- יפו, רון חולדאי, שהוא וצוותו פועלים איתנו יד ביד כדי שכל זה יקרה, וכמובן סילבן אדמס, שהוא שותף של אמת של הג׳ודו הישראלי, הטוטו, חברת ‘MyHeritage’ ושותפים נוספים, שלכולם אנו חבים תודה עמוקה״.

אחד משלנו: מולאי מתאמן עם נבחרת ישראל