בית"ר ירושלים הודיעה היום (שני) על שיתוף פעולה עם המרכז לזכרו של מייקל לוין לסיוע לחיילים בודדים חסרי עורף משפחתי, בניסיון לתמוך בהם ולעזור להם לעבור את התקופה הנוכחית.

בישראל משרתים כ-7,000 חיילים בודדים, מחציתם הם ישראלים שיש להם משפחה בארץ, אך כזו שלא מספקת תמיכה. מדובר על אוכלוסיית חיילים שחלקה מהעדה החרדית, צעירים בסיכון, ילדים שגדלו במשפחות אומנה או פנימיות וחלקם הגיעו היישר מהחיים ברחוב.

בבית”ר מקווים לסייע לאותם חיילים בדברים כמו ציוד לבסיס ולבית, ארוחות חמות או ייעוץ מתאים, בתרומות כספיות או בעזרה ממשית. מבחינת עזרה, במועדון פנו לאוהדים והבהירו: “אנו מחפשים אנשי מקצוע שיוכלו לעזור לחיילים, בתרומה של מחשבים ניידים לסטודנטים, השלמת בגרויות, לימודי מקצוע – ללא עלות, שיעורי נהיגה, מקומות עבודה לחיילים בשירות/משוחררים, ייעוץ משפטי, וכל מקצוע שבו תוכלו לעזור לנו לעזור להם”. לעזרה לחצו כאן.

מבחינת תרומות, מהמועדון נמסר: “אם אתם מעוניינים לתרום – מספר מסלולים ממתינים לכם. ניתן לעזור ברכישת 150 ערכות גיוס (650 שקל כל אחת), 50 מנות לשבת כל סופ״ש (50 שקל כל אחת), ארוחות חמות מוזלות לחיילים (50 שקל כל אחת), מוצרי טואלטיקה ב-70 שקלים ומזון יבש ב-120 ש"ח”. לתרומה לחצו כאן.

“המרכז לזכרו של מייקל לוין לסיוע לחיילים בודדים" היא עמותה שהוקמה ב-2016 ומסייעת כיום לכ-1,000 חיילים בודדים. היא נקראת על שמו של מייקל לוין ז"ל, חייל בודד שנהרג במלחמת לבנון השנייה, לאחר שקיצר את חופשתו בארה"ב על מנת לחזור ליחידה ולהילחם. משפחתו החליטה לקחת את החלום שלו לעזור לחיילים ולממש אותו. העמותה עוזרת לחיילים גם לאחר שחרורם, ומלווה אותם כחמש שנים לאחר שגזרו את החוגר.