איגוד האתלטיקה ועיריית ירושלים חתמו אתמול (ראשון) במעמד ראש העיר ירושלים, משה ליאון, על שיתוף הפעולה לקראת אירוח אליפות אירופה לאתלטיקה עד גיל 18 בשנת 2022. כזכור, התאחדות האתלטיקה האירופאית בחרה בעיר ירושלים במארחת לאליפות בשנת 2022.

חאליפות בקנה מידה כזה היא חגיגה גדולה, אין ספק שאזרחי ישראל יוכלו ליהנות מדור העתיד של האתלטיקה האירופית ולצפות בהם מהיציע, ההכנות לאליפות כבר החלו עם שדרוג אצטדיון האתלטיקה העירוני ופגישות בין הגורמים הרלוונטיים.  

איגוד האתלטיקה ועיריית ירושלים במעמד החתימה (צילום: ג’קי לוי)איגוד האתלטיקה ועיריית ירושלים במעמד החתימה (צילום: ג’קי לוי)

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, אמר: “זוהי הבעת אמון בעיר ירושלים לבחור בה לארח את האליפות הזו. אני מקווה שעד אז הקורונה תחלוף ונוכל לארח את האליפות כמו שצריך. אני מודה לאיגוד האתלטיקה ומברך על שיתוף הפעולה”.

עמי ברן, יו''ר איגוד האתלטיקה הישראלית, הוסיף: “אני שמח להיות פה ולחתום ביחד עם ראש העיר על שיתוף הפעולה. ההתאחדות האירופאית הביעה אמון באיגוד האתלטיקה ובעיריית ירושלים לקיים את אליפות אירופה מתחת לגיל 18 בישראל, אין לי ספק שבשיתוף פעולה פורה ניקח את האמון הזה ונוציא לפועל בירושלים את אליפות אירופה 2022 לקדטים בצורה הכי טובה שאפשר. כולי תקווה שהאליפות תתקיים בימי פוסט קורונה ושהקהל יוכל להגיע בהמוניו על מנת לקחת חלק בחגיגה”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שיתרכז בכדורגל: צפו ברונאלדו מנגן בגיטרה