הפועל תל אביב הודיעה היום (חמישי) על הצטרפותה של חברת ‘BLUEHAWK CI’ כנותנת חסות של המועדון. החברה הנמצאת בבעלותו של גיא קליזמן, עוסקת בתחומי טכנולוגיות סייבר מתקדמות ופתרונות מודיעין בזירה הגלובלית.

הסכם החסות יכלול בנוסף הקמת קרן לזכרו של אוהד הקבוצה יצחק קליזמן ז"ל, שהלך לעולמו השנה לאחר מאבק עיקש במחלת הסרטן. במסגרת הקרן, ייתרמו מדי עונה כרטיסי כניסה למשחקים עבור ילדים המתמודדים עם בעיות רפואיות לצד הענקת מלגות לשחקנים מצטיינים במחלקות האקדמיה של המועדון.

רמי כהן (חגי מיכאלי)רמי כהן (חגי מיכאלי)

יושב ראש העמותה, רמי כהן, אמר על ההסכם: “אני שמח מאוד על ההצטרפות של ‘BLUEHAWK CI’ למעגל נותני החסות שלנו ועל האמון שהם נותנים בנו. ההחלטה של גיא להנציח את זכר אביו דרך הקבוצה, מלמדת על הקשר המיוחד של אוהדי הפועל לקבוצה והיא מרגשת אותנו מאוד”.

גיא קליזמן הוסיף: “זכות גדולה עבורי אישית ועבור החברה להצטרף למשפחה האדומה של הפועל אוסישקין תל אביב. הערכים עליהם מבוסס המועדון וקברניטיו לצד האוהדים הנפלאים והספורטאים בפרויקטים השונים של הקבוצה, מצטלבים באופן טבעי וישיר עם אופיו של אבי ז"ל, שהיה אוהד אדום כל חייו, ועם ערכי החברה. תודה ליו"ר העמותה מר רמי כהן על ההזדמנות ללכת לצד המועדון שנים ארוכות – קדימה הפועל”.