במכבי תל אביב עובדים בכל החזיתות לקראת העונה הבאה כדי להשלים את הסגל וכעת ישנן שתי חזיתות נוספות כאשר במועדון כבר החלו לעבוד על מציאת שותפים עסקיים חדשים, במקומם של ‘פוקס’ להם הודיעו על הפסקת ההתקשרות. ל-ONE נודע כי חברת משחקי הרשת ‘פלייטיקה’ והאלופה הישראלית צפויות לאחד כוחות בקרוב כאשר לוגו החברה יתנוסס על גופיית המועדון.

‘פלייטיקה’ היא חברה ישראלית המפתחת משחקי רשת, בעיקר כאלו המדמים משחקי מזל. לחברה משרדים ב-18 מדינות, בהם מועסקים יותר מ-3,000 עובדים והמטה שלה נמצא בהרצליה פיתוח ובו מועסקים כ-800 עובדים. החברה הוקמה ב-2010 בעל ידי רוברט אנטוקול ואורי שחק, בנו של הרמטכ"ל לשעבר אמנון ליפקין שחק. ביולי 2016 נרכשה פעילות החברה בידי קונסורציום סיני, לפי שווי של 4.4 מיליארד דולר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שמעון מזרחי כפי שמעולם לא ראיתם

‘פלייטיקה’ תחליף את ‘פוקס’ ממנה נפרדה אלופת המדינה לאחר שיתוף פעולה שהחל בעונת 2015/16. חברת המשחקים הישראלית תהיה הספונסרית הראשית הרביעית במספר בסך הכל של הצהובים לאחר ‘עלית’ המיתולוגית, ‘אלקטרה’ ו’פוקס’. בתוך כך, במכבי יצטרכו למצוא גם מחליפים ל’נייקי’ לאחר שחברת הלבשת הספורט הודיעה לצהובים על הפסקת ההתקשרות בין הצדדים לקראת העונה הבאה.