אמנם היא מדורגת במקום האחרון בטבלת ליגת העל אחרי 15 משחקים רצופים ללא ניצחון, אך הפועל רעננה קיבלה היום (חמישי) סיבה קטנה לאופטימיות כאשר חתמה על חוזה אימוץ חדש עם חברת אלקטרה.

מנכ״ל הפועל רעננה, גיל קופר, התייחס להסכם ואמר: “אנחנו בטוחים שיחד עם "אלקטרה" נצעיד את המועדון להישגים תוך קידום הערכים שעליהם נשען המועדון ובכללם פיתוח דור העתיד של הכדורגל הישראלי”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אבוקסיס: חובת ההוכחה היא עליי

בתוך כך, הבלם עידו לוי התייחס להכנות לקראת הפועל באר שבע בשבת: “אנחנו מודעים לזה שבאר שבע יבואו עם רצון גדול לנצח, אבל אותנו זה לא צריך לעניין. אנחנו, במצבנו, חייבים לבוא עם מוטיבציה יותר גדולה מכל הקבוצות כי רק ככה נוכל לנצח את המשחק. יש אווירה של דריכות גבוהה בקבוצה, אנחנו מודעים לזה שאנחנו חייבים לנצח משחקים בשביל לצאת מהמקום שבו אנחנו נמצאים ואני בטוח שנעשה את זה כבר השבת”.

המאמן ניסו אביטן התייחס להכנות ואמר: “אנחנו בעיקר רוצים לעשות את הדברים בצורה נכונה מהצד שלנו, הפועל באר שבע זו יריבה קשה ואיכותית מאוד שמגיעה עכשיו עם רוח חדשה ומאמן חדש, אבל אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו, להראות יותר טוב וכמובן ליצור נקודות. אנחנו מנסים להחזיר את האמונה שלנו בעצמנו ולהחזיר את הביטחון לשחקנים. אנחנו מבינים שזה שלב קריטי ואנחנו חושבים שבקרוב מאוד גם יגיעו מספר שחקנים שירעננו את הרוח אצלנו בקבוצה וגם, כמו שאני חוזר ואומר, הפתרונות יגיעו מתוך הסגל הקיים”.