שני מנחשים ישראליים ששלחו בסוף השבוע האחרון טופס ווינר 16 (טוטו) בעלות של 24 ו-31 ש"ח, זכו בפרס הראשון בסכום של 13 מיליון ש"ח. טופס אחד נשלח מתחנה בחיפה והשני מתחנה בפתח תקווה, וכאשר נשרקה שריקת הסיום של משחקי המחזור אתמול (שבת) לקראת השעה עשר בערב, הבינו שני המנחשים כי כל תוצאות טופס הווינר 16 שברשותם נכונות והם צפויים להצטרף למועדון המיליונרים החדשים של ישראל ולזכות בפרס הראשון של בסכום של 13 מיליון ש"ח, והכול הודות למהפך של מכבי חיפה מול בית”ר ירושלים.

סוף השבוע היה ארוך עבור שני הישראליים ולמעשה נגמר רק אתמול בלילה עם סיום המשחק בין מכבי חיפה לבית"ר ירושלים. השניים סימנו 1 (ניצחון לחיפה) בטופס הווינר 16 וכבר ראו כיצד חלום המיליונים מתרחק מהם שבדקה ה-18 הובקע השער הראשון במשחק דווקא מצדם של הירושלמים כאשר שלומי אזולאי בעט בתוך הרחבה והספרה 1 עלתה על לוח התוצאות לזכות הירושלמים.

שחקני מכבי חיפה חוגגים עם צ'ירון שרי (עמרי שטיין)שחקני מכבי חיפה חוגגים עם צ'ירון שרי (עמרי שטיין)

עם פתיחת המחצית הראשונה התגלה קצה אור במנהרה עבור שני המנחשים כאשר דולב חזיזה השווה את התוצאה, מה שסימן את הבאות ובדקה ה-80 דווקא אקס בית"ר רוקאביציה הבקיע את שער היתרון של החיפאים. שער זה היווה את יריית הפתיחה של חגיגות הזכייה של שני הישראלים ובתוספת הזמן צ’ירון שרי חתם את הניצחון עם שער מבעיטת 11 מטרים. כל אחד מהמנחשים לקח שישה וחצי מיליון שקלים הביתה.

בנוסף למשחק בין חיפה לבית"ר הדרך להשלמת 16 התוצאות הנכונות לא הייתה פשוטה עבור שני המנחשים הישראלים, טופס המחזור היה מלא במפגשים שקולים שבהם לא הייתה פייבוריטית מובהקת. בין היתר כלל הטופס את המשחקים בין ליברפול לסיטי, המשחק בין לסטר לארסנל ובין וולפסבורג לבאיירן לברקוזן. השבוע בווינר 16 הפרס הראשון יעמוד על כ-4 מיליון ש"ח.

פאביניו חוגג (רויטרס)פאביניו חוגג (רויטרס)