אדר מיליטאו וכריסטיאן אריקסן (שנותר רק לפתור את הסכום שתקבל עבורו טוטנהאם) היו ככל הנראה רק יריית הפתיחה של ריאל מדריד לקיץ הקרוב, שצפוי להזכיר נשכחות מבחינת המועדון שלא השתולל בשוק ההעברות כבר לא מעט שנים. על פי דיווח ב’אס’ הספרדי הבוקר (שישי), תכנית הרכש של הבלאנקוס תכלול עסקאות בגובה של 540 מיליון יורו.

עונת 2019/20 צריכה להיות העונה של ריאל מבחינת המועדון שחווה אכזבות גדולות העונה וזינדין זידאן יקבל סכום אסטרונומי לטובת העברות. אדר מיליטאו היה הרכש הראשון, אבל כעת ההוצאות של ריאל רק יילכו ויגדלו, כאשר השחקנים שהבלאנקוס יילכו עליהם בכל הכוח הם פול פוגבה, אדן הזאר, טאנגויה אנדומבלה ולוקה יוביץ’, כמו גם אריקסן שעלותו טרם נסגרה חרף העובדה שסיכם את תנאיו.

ראשון 17:15 ריאל מדריד מארחת ויאריאל

בקבוצה מבירת ספרד מבינים שהעסקה היקרה יותר תהיה זו של פוגבה, שההערכות מדברות על תשלום של 150 מיליון יורו עבורו למנצ’סטר יונייטד ובנוסף לכך של הזאר, עליו תצטרך ריאל לשלם 112 מיליון יורו לצ’לסי, שמנסה במקביל להשאירו עונה נוספת בכל הכוח. טוטנהאם לא מוכנה לשחרר את אריקסן תמורת פחות מ-100 מיליון יורו, אך במדריד בטוחים כי ניתן יהיה להגיע לעמק השווה בסכום מופחת שינוע סביב 85 מיליון יורו.

על אנדומבלה בן ה-22, ליון דורשת סכום של 80 מיליון יורו, בעוד יוביץ’ צפוי לעלות כ-50 מיליון יורו אם פרנקפורט לא תציב דרישות מוגזמות של הרגע האחרון. סך הכל, הצפי הוא לבזבוז של כ-540 מיליון יורו בחלון ההעברות הקרוב.

טאנגויה אנדומבלה (רויטרס)טאנגויה אנדומבלה (רויטרס)

לשם השוואה, בחמש השנים האחרונות ריאל השקיעה 453 מיליון יורו על 23 שחקנים, כך שהיא צפויה תוך קיץ בודד לשלם על העברות 20 אחוז יותר מכל העונות האחרונות מאז 2014/15. כדי לאזן את העלויות, מי שצפויים להימכר הם גארת’ בייל שכבר זמן רב לא מרוצה מהמועדון והיחס אליו וכך גם חאמס רודריגס שיסיים בקרוב השאלה לבאיירן מינכן ויחזור, אך מיד עתיד לקבל את שחרורו.