אם לא בכדורגל, בו הקטאלונים חגגו אליפות מרשימה מול התרסקות של הבלאנקוס, אז לפחות בכדורסל. ריאל מדריד של פבלו לאסו גברה הערב (שישי) 68:74 במשחק הרביעי והמכריע בסדרת הגמר (הטוב מ-5) על היריבה הגדולה, ברצלונה, וזכתה באליפות ספרד בפעם השנייה ברציפות וה-35 בתולדות המועדון המפואר.

אחרי שכשלו בניסיון לשמור על תואר האליפות האירופי, הבלאנקוס שבמהלך העונה ממש לא הסתדרו בקרבות עם הבלאוגרנה, התעלו במאני טיים עם 1:3 גדול בסדרה הקובעת. וברצלונה? היא, שדווקא הציגה יכולת כלל לא רעה בשני המפעלים העונה, תמשיך לחכות לפחות עוד עונה אחת (לא זכתה חמש שנים), אך ודאי תתנחם בכך שלפחות קטפה את הגביע הספרדי על חשבון ריאל.

יובל זוסמן מתרגש לקראת הבחירות בדראפט

אף אחד בריאל לא היה ביום מדהים כי המשחק בעיקר היה מלא עצבים, לחץ ואחוזים לא גבוהים. אפשר לציין שוב את רודי פרננדס (12 נקודות), שהוכיח שהוא ברמה הגבוהה ביותר של אירופה, כמו גם את פקאונדו קמפאצו (15) שהבריק מהקו האחורי. קווין פאנגוס (16) וכריס סינגלטון (12) הפעם לא הצליחו להועיל מול היריבה האיכותית, שהייתה טובה בהרבה לכל אורך הסדרה ובקלות הייתה יכולה גם לגמור את זה בסוויפ. לאחר מכן, האחות מהכדורגל כמובן לא שכחה לברך על הזכייה המרשימה.