אחרי שניצחה את המשחק הראשון וכבר פינטזה על הכפלת היתרון שלה בסדרת גמר ה-NBA, טורונטו נחלה הלילה (אור לשני) 109:104 מגולדן סטייט ואיבדה את יתרון הביתיות שלה לווריירס שתחזור לאוקלנד עם חיוך מאוזן לאוזן ועם סיכוי נהדר לעשות צעד גדול בדרך לשמירה על הכתר.

“עשינו בערך טון טעויות”, הודה קייל לאורי, רכזה המאוכזב של המפסידה בריאיון לאחר המשחק. “שיחקנו לא טוב ברבע השלישי, החמצנו המון ולהם הביטחון חזר מקליעה לקליעה, עשינו כל כך הרבה טעויות, אבל כאלו שאפשר לתקן, אז זה משהו שאקח מהמשחק הזה. נראה את המשחק הזה פעם נוספת ואני בטוח שנשתפר, זה כל מה שאפשר עכשיו לעשות. אני חושב שאנחנו בעמדה טובה, נתנו לעצמנו סיכוי, יש לנו הרבה איפה לגדול, אני מרגיש שיש לנו עוד הרבה מה להראות”.

קייל לאורי (רויטרס)קייל לאורי (רויטרס)

פסקל סיאקם, שהיה כוכב המשחק הראשון, היה הרבה פחות טוב הפעם וסיים עם 12 נקודות בלבד ב-5 /18 מהשדה: “אני חושב שהחמצתי המון סלים קלים, ליי אפים ופלואוטרים, כל מיני זריקות שלרוב אני צולח. אני חושב שזה החלק העיקרי בהפסד, פשוט לא הצלחתי להכנס לשטף ההתקפי. אבל זה הכדורסל, יום אחד הכל נכנס לך ולמחרת אתה רק מחטיא”.

המאמן ניק נורס הסביר: “לא זלזלנו באף אחד, ניסינו לשמור חזק ושמנו שמירה כפולה על סטף קרי והיו לו כמה איבודים, ההגנה הייתה די טובה. אבל מצד שני גם התבלבלנו מאוד ורצנו לכל כיוון כמו משוגעים. זה איפשר להם למצוא את אנדרה איגואדלה פנוי, אבל כמו שאמרתי זה לא שלא כיבדנו אותו ובגלל זה לא הקשחנו את השמירה עליו, אלא נקלענו למלכודת שהם עשו לנו. אני בטוח שאם זה היה קורה שוב, לא הכל היה מצליח להם”.