אחרי שחזר הלילה (אור לשישי) עם מילווקי מבור של 23 נקודות מול מיאמי בדרך ל-116:130 ענק, יאניס אנטטוקמפו התייחס לשאלה הבוערת – האם ההיט הם המכשול הגדול ביותר עבור המדורגת ראשונה במזרח להגיע לגמר ה-NBA לראשונה מזה 45 שנה.

אנטטוקמפו שהיה מצוין והוביל את הבאקס אמר: “אני חושב שהאתגר הכי גדול שלנו הוא אנחנו בעצמנו. איך נשחק? עד כמה קשוח? האם נשחק אחד עבור השני? האם נשמור בעוצמה? האם ניקח כדורים חוזרים? נשקיע אקסטרה מאמץ? נשטח על הפרקט? הכל תלוי בנו ובנו בלבד”.

ספולסטרה (GettyImages)ספולסטרה (GettyImages)

“חייבים לתת להם את הקרדיט”, אמר מאמן מיאמי אריק ספולסטרה. “הם עמדו בלחץ, הרגשנו את זה הרבה יותר בחצי השני של המשחק. אנחנו לא עזרנו לעצמנו, בעיקר כשנכנסנו לבעיית עבירות, במיוחד ברבע השלישי, זה איפשר להם להרגיע את המשחק מעט ולהגיע לקו העונשין ולזחול חזרה למשחק, מגיע להם הקרדיט הזה”.

ארבעה משחקים בלבד לסיום העונה הסדירה (המקוצרת), דוק ריברס עדיין לא מצליח לראות את לוס אנג’לס קליפרס שלו מממשת את הפוטנציאל שלה במלואו. אחרי ה-111:126 על דאלאס, אותו השיגו בסגל קצר, המאמן הסביר בדיוק מה חסר לו לקראת תחילת הפלייאוף.

איפה אנחנו בסולם של 1-10? זו שאלה טובה”, תהה ריברס. “אני לא יודע, אולי 6 או 7, מונטרזל הארל עדיין בחוץ, יש לנו עדיין שחקנים עם מגבלת דקות ובעיות שונות במיוחד עם הגארדים. יהיה נחמד לראות את הקבוצה פעם אחת בסגל מלא לחלוטין שכולם יזכו לשחק, אבל זה לא קרה לנו כל השנה וזה מדהים, אבל למדנו להתרגל לזה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כך תתכוננו לאימון כמו שחקני NBA