רגע לפני המפגש הגדול מול מי שנחשבת יריבתה המרכזית על הטבעת העונה, לוס אנג’לס לייקרס, ברוקלין נטס השיגה הלילה (אור לחמישי) ניצחון שישי בשבעה משחקים כשהביסה 111:139. מעבר לניצחון’ שביסס מעמדה בראשות המזרח, החבורה מהתפוח הגדול שמחה בעיקר משובו לפרקט של קווין דוראנט, שחזר לפעילות אחרי היעדרות של 23 משחקים, ועשה זאת בסטייל.

KD, שעלה לראשונה לקראת סוף הרבע השני, שיחק רק 19 דקות, אבל בהן הספיק להעמיד שורה סטטיסטית נהדרת שכללה 17 נקודות ב-100 אחוזים מהשדה ומקו העונשין, לצד 7 כדורים חוזרים, 5 אסיסיטים וחסימה. “ציפיתי לעלות לפרקט ולשחק בדיוק באותה הדרך שאני רגיל לשחק, לא ניסיתי להקל על עצמי”, הסביר דוראנט בסיום.

קווין דוראנט עם הנעליים המיוחדות (רויטרס)קווין דוראנט עם הנעליים המיוחדות (רויטרס)

מעבר להופעה המוצלחת, כוכב ברוקלין גם הציג לראווה נעליים חדשות, שמאחוריהן סיפור מרגש עבורו. מדובר בפריט שעוצב על ידי ‘נייקי’ בשיתוף פעולה עם חבר ילדות של הכוכב, שסיפר על התחושות בעקבות היוזמה: “איזה פ***נג כבוד זה היה בשבילי לקלוע עם הנעליים האלה שעיצב דבונטה יאנג, חבר שלי מכיתה ז’. אני יודע מה הוא עבר בדרך אז אני שמח שגרמנו לזה לקרות”.

במשחק מעניין נוסף נפגשו מוליכות המערב, פיניקס ויוטה, ואחרי הארכה היון אלה הסאנס שהצליחו לצמק את הפער מהמובילה למשחק וחצי בלבד. “במשחקים כאלה אנחנו זוכים להראות כמה עומק יש לנו בקבוצה”, אמר בסיום כריס פול הבלתי נגמר, שסיים עם 29 נקודות ו-9 אסיסטים, לצד 35 נקודות של דווין בוקר ודאבל דאבל של דיאנדרה אייטון (18 נקודות ו-12 ריבאונדים). 

מי שנהנו במיוחד היו 5,500 הצופים באולם באריזונה, שלראשונה הכיל העונה 30 אחוזים מתפוסתו הכוללת. “זה היה נשמע כמו בימים שהאולם היה מלא פה בכל ערב”, סיפר אייטון הנלהב.

סנסציה במכללות ביילור מביסה את גונזגה