שוק ההעברות ב-NBA נמשך בכל הכוח וגם היום (רביעי) אנחנו כאן כדי לעשות סדר בהחתמות המרכזיות שמבצעות קבוצות הליגה. אם לשפוט על פי היומיים האחרונים, שתי הפיינליסטיות מ-2020, מיאמי היט ולוס אנג’לס לייקרס, נמצאות במרכז העניינים.

# הסגל שנבנה סביב לברון ג’יימס בלוס אנג’לס ממשיך לגבש צורה וגם כרמלו אנת’וני, המדורג 10 בקלעי כל הזמנים, הצטרף ויחבור ללברון. הגארד קנדריק נאן ששיחק במיאמי סיכם בקבוצה לשנתיים תמורת 10 מיליון דולר, כשעל פי הדיווחים הוא ויתר על סכומים משמעותיים כדי להצטרף. מאליק מונק יגיע משארלוט, ובנוסף, הלייקרס סיכמו עם הגארד טאלן הורטון-טאקר, שיאריך את חוזהו לשלוש שנים נוספות במועדון תמורת 32 מיליון דולר. בקבוצה מצפים כי הכישרון בן ה-20 ייתן עונת פריצה בשנה הבאה ויהיה “רוח רעננה” בסגל הוותיק.

כרמלו אנתוני (רויטרס)כרמלו אנתוני (רויטרס)

# מי שיעשה את הדרך ההפוכה ויעבור מעיר המלאכים לפלורידה, הוא הפורוורד מרקיף מוריס, שסיכם לשנה אחת אצל מיאמי היט המתגבשת.

מרקיף מוריס (רויטרס)מרקיף מוריס (רויטרס)

# דמאר דרוזן יעבור לשיקגו בולס ויחבור ללונזו בול וזאק לאבין. הפורוורד חתם על חוזה ל-3 שנים תמורת 85 מיליון דולר במסגרת עסקת “סיין אנד טרייד” בה הועבר לעיר הרוחות, ובתמורה סן אנטוניו קיבל את טדאוס יאנג, בחירת סיבוב ראשון ועוד שתי בחירות סיבוב שני.

קייל לאורי בעקבות דמאר דרוזן (רויטרס)קייל לאורי בעקבות דמאר דרוזן (רויטרס)

# הגארד של סן אנטוניו בתשע העונות האחרונות, פטי מילס, שמככב בנבחרת אוסטרליה במשחקים האולימפיים בימים אלו, סגר לשנתיים בברוקלין נטס וירוויח 12 מיליון דולר. ברוס בראון, שפתח ב-37 משחקים מ-65 בהם שיחק העונה עבור ברוקלין, הסכים להצעת הסף שהגישה לו הקבוצה וסיכם על חוזה לשנה אחת תמורת 4.7 מיליון דולר. בסיום השנה הוא יהיה שחקן חופשי. 

פטי מילס (רויטרס)פטי מילס (רויטרס)

# סן אנטוניו מצאה אוסטרלי חדש: ה-MVP של הליגה האוסטרלית בעונה החולפת, ג’וק לנדל, סיכם את תנאיו בקבוצה של גרג פופוביץ’.

ג'וק לנדל (רויטרס)ג'וק לנדל (רויטרס)

# שארלוט הורנטס סיכמה עם הגארד איש סמית’, שבעונה האחרונה שיתף פעולה עם דני אבדיה בוושינגטון וויזארדס, על הצטרפותו לשנה אחת. חבר נוסף של דני אבדיה שינדוד בעונה הבאה הוא רובין לופז, שסגר לעונה באורלנדו תמורת 5 מיליון דולר.

רובין לופז (רויטרס)רובין לופז (רויטרס)

# חסן וויטסייד סגר את תנאיו ביוטה ג’אז ויהווה גיבוי איכותי לרודי גובר מתחת לסלים בסולט לייק סיטי.  יוטה ג’אז סיכמה גם עם רודי גיי על חוזה לשנתיים. גיי שיחק בשנה האחרונה בסן אנטוניו, בה קלע 11.4 נקודות למשחק (38.1% מהשלוש), ושיחק בעבר גם בטורונטו, בסקרמנטו ובממפיס. הוא צפוי להרוויח בגובה 12.1 מיליון דולר עם אופציית יציאה כעבור שנה.

חסן וויטסייד ורודי גובר (רויטרס)חסן וויטסייד ורודי גובר (רויטרס)