אפשר להגיד מברוק. רוני לוי, מאמנה החדש של אנורתוסיס פמאגוסטה הקפריסאית, רשם הערב (שני) ניצחון ליגה ראשון ב-0:1 על ארמיס במסגרת המחזור התשיעי באי השכן.

לניצחון קדמו שלוש תוצאות תיקו במשחקי הליגה האחרונים של הקבוצה, אך בשלושת המשחקים האחרונים גילו חניכיו של לוי יציבות ולא ספגו שער.

יאן רזק הצ'כי הכריע את ההתמודדות משער בדקה ה-25, אך יחד עם זאת, מדובר היה בסה"כ במשחק מול נועלת הטבלה, שטרם רשמה ניצחון ליגה העונה. בעקבות הניצחון עלתה אנורתוסיס למקום הרביעי בליגה ולה 16 נקודות, שבע פחות מיובל שפונגין ואומוניה ניקוסיה שבמקום הראשון.

משה אוחיון, רשם חמש דקות בלבד במשחק התיקו 0:0 של קבוצתו לגיה ורשה אל מול יגילוניה ביאליסטוק. הקשר הישראלי החליף בדקה ה-85 את מאשיי ריבוס הפולני, אך לא הצליח להשפיע על תוצאת הסיום במעט הזמן שניתן לו.

אוחיון. לגיה כבר שנייה (האתר הרשמי של לגיה ורשה)
אוחיון. לגיה כבר שניה בטבלה (האתר הרשמי של לגיה ורשה)
 

התיקו שלח את קבוצתו של אוחיון למקום השני, אך היא רחוקה חמש נקודות משלאסק וורוצלאב שבמקום הראשון, ופספסה הזדמנות לצמצם את הפער. למרות זאת, ללגיה משחק חסר ולו תנצח בו יעמוד הפער מהראשונה על נקודה בלבד. מדובר בתיקו 0:0 שני ברציפות, לאחר שגם את משחק הליגה הקודם מול לך פוזנאן סיימו אוחיון וחבריו באותה התוצאה.