סיון זכתה היום (ראשון) בגביע השווייצרי לאחר שהדהימה את האלופה, באזל וגברה עליה 0:3 בגמר הגביע, במשחק שנערך במגרשה של באזל, סט. ג'אקוב.

מדובר בהפתעה גדולה בשווייץ, שכן באזל נחשבת לקבוצה הטובה במדינה ולאלופה ב-6 השנים האחרונות. לבאזל אגב, זה הפסד שלישי ברציפות במעמד גמר הגביע. סיון מחזיקה במאזן מדהים של 13 ניצחונות מתוך 13 גמרים בהם השתתפה ונראה שהיא עונה במדויק על ההגדרה "קבוצת גביע טיפוסית".

אקס מכבי תל אביב, מוסא קונאטה, כבש את השער הראשון לסיון בדקה ה-18, אדימילסון פרננדס הכפיל בדקה ה-51 וקרליטוס הוסיף בדקה ה-60 כדי לקבוע את תוצאת המשחק ולהעניק גביע מספר 13 לקבוצתו של דידייה טולו.

מוסא קונאטה חוגג (רויטרס)
קונאטה חוגג (רויטרס)
 

פולין: לך פוזנאן אלופה, לגיה ורשה ויאגילוניה בליגה האירופית
בפולין, לך פוזנאן זכתה באליפות אחרי 0:0 ביתי עם ויסלה קרקוב והיא תשחק בעונה הבאה במוקדמות הצ'מפיונס. לגיה ורשה סיימה כסגניתה אחרי ניצחון 0:2 ביתי על גורניק זבשה. מיכאל קוחרצ'יק (15) ומריוש מגיירה (57, עצמי) כבשו.

שחקני לגיה ורשה חוגגים (טוויטר) (מערכת ONE)
שחקני לגיה ורשה חוגגים (טוויטר)
 

שחקניו של הנינג ברג ישחקו בשלב הבתים של הליגה האירופית ביחד עם יאגילוניה ביאליסטוק, שביצעה מהפך מדהים ב-15 דקות וניצחה 2:4 בביתה את לכיה גדנסק. ניקולה לקוביץ' בדקה ה-42 ואנטוניו-מירקו קולאק (57) כבשו לאורחת, אבל מרקו טושסינסקי (79), פיליפ מודלסקי (89), טאראס רומנצ'וק (92) ומאצ'יי גאיוס (94) השלימו את הקאמבק המרשים של יאגילוניה.

יוון: אסטרס טריפוליס בשלב הבתים של הליגה האירופית
ביוון, אסטרס טריפוליס, שהדיחה את מכבי תל אביב בתחילת העונה במוקדמות הליגה האירופית, הבטיחה את מקומה בשלב הבתים בעונה הבאה אחרי 0:1 על פאוק סלוניקי, ללא אייל גולסה שלא נכלל בסגל. וולטר אגלסיאס הכריע בדקה ה-77 ושלח את פאוק לסיבוב המוקדמות השני, עם המקום החמישי.

אטרומיטוס תסתפק במקום הרביעי, שמוביל אותה לסיבוב השלישי של המפעל האירופי המשני אחרי 0:2 על פנתאנייקוס. קונסטנטינוס קצורניס להט עם צמד (41 ו-61).