כאשר היא סוחבת פיגור של 1:0 מהמשחק הראשון בצרפת, יובנטוס תגיע הערב (שישי) ב-22:00 לאצטדיון אליאנץ הביתי לגומלין שמינית גמר ליגת האלופות מול ליון הצרפתית בידיעה שכל תוצאה פרט לניצחון תסיים את דרכה במפעל ותסיים סופית את עונת 2019/20.

כריסטיאנו רונאלדו, פאולו דיבאלה וחבריהם בשורות הביאנקונרי של מאוריציו סארי רוצים להוביל את הגברת הזקנה לזכייה שלישית בתולדות המועדון בליגת האלופות וכמו כן, לסיום בצורת בת 24 שנים מאז הזכייה של יובה בתואר בעונת 1995/96. מנגד, הצרפתים של רודי גארסיה רוצים להמשיך לחלום ולשמור על היתרון הדחוק אך החשוב שהשיגו במשחק הראשון בצרפת. 

אווירת סוף עונה: סארי לא התאפק ונתפס

לאחר הצורה בה התפתח המשחק הראשון, יובנטוס יודעת כי יהיה לה לא פשוט לחדור את ההגנה הצרפתית, כאשר שחקני ליון יסתגרו וינסו לצאת גם הפעם למתפרצות, בידיעה ששער אחד שלהם יביא למצב בו יובנטוס תהיה חייבת להבקיע שלושה שערים לפחות על מנת לעלות לרבע הגמר, שם יפגשו את המנצחת בין מנצ’סטר סיטי לריאל מדריד. 

שחקני יובנטוס. יחגגו בסוף הערב? (רויטרס)שחקני יובנטוס. יחגגו בסוף הערב? (רויטרס)

לקראת המפגש, מי שימשוך את מרבית תשומת הלב הוא מצטיין המשחק הראשון, קשר ליון חוסם אוואר, שבישל את שער הניצחון בדקה ה-31 ללוקאס טוזאר וכעת מושך עניין מצד יובנטוס לקראת העונה הבאה, כאשר ליון צפויה לדרוש 70 מיליון אירו על הקשר הצרפתי בן ה-22. כעת, יובה תתרשם פעם נוספת מאוואר, כאשר האפשרות לנסות ולרכוש אותו הקיץ נשקלת על ידי המנהל הספורטיבי של הביאנקונרי, פאביו פראטיצ’י.

חוסם אוואר (רויטרס)חוסם אוואר (רויטרס)