רגע לפני חזרת הכדורגל האיטלקי, יובנטוס חושבת על העתיד הקצת רחוק יותר ועל פי דיווחים במדינה מהיום (שבת), הגברת הזקנה הגיעה לסיכום על רכישת בלם העונה בסרייה א’, מראש קומבולה, שעשוי כתוצאה מכך להצטרף למועדון בעונה הבאה תמורת 32 מיליון אירו.

הבלם האלבני שהצטיין בשורות ורונה בעונה הנוכחית היה מבוקש על פי הדיווחים בין היתר בליברפול, אינטר, נאפולי, צ’לסי וליון. יחד עם זאת, פבריציו רומאנו של רשת “סקיי” שנחשב כמומחה בענייני העברות, פרסם בהמשך דיווח אשר סותר את “לה סטמפה” שדיווחה על סיכום עם יובנטוס וטען כי הגברת הזקנה אכן נכנס למאבק על השחקן, אך אינטר עדיין בתמונה ואף נחשבת למועמדת המובילה לקלוט אותו. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שידורי לה ליגה והסרייה א' חוזרים!

בתוך כך, מי שהתראיין באיטליה היה בלם יובנטוס בעת הנוכחית, מתייס דה ליכט, שהצהיר כי השמועות על כך שהביע חרטה משום שבחר במעבר ליובנטוס ולא לקבוצה אחרת, אינן נכונות.

ההולנדי דיבר על התחושות לקראת חזרת הסרייה א’: “מרגישים יותר טוב עכשיו. בהתחלה היינו יכולים להתאמן רק בקבוצות קטנות ואי אפשר היה להיות במגע אחד עם השני, זה היה הרבה יותר קשה ומכוער. נחמד לחזור לעבודה הרגילה, נחמד שכולנו משחקים אחד עם השני ונחזור אל כר הדשא”.

מתייס דה ליכט וראביו משוחחים (רויטרס)מתייס דה ליכט וראביו משוחחים (רויטרס)

השמועות סביב עתידו ביובנטוס וכי הוא לא מאושר במועדון: “ברור שאני שמח ביובה, שמח מאוד אפילו. שמתי לב שבתקופה האחרונה, בלי שהכדורגל ישוחק, מישהו המציא עליי כמה דברים. ממש שמח להיות כאן, להתאמן כאן בכל יום עם שחקנים יוצאים מן הכלל. יש לי את התחושה שאני משתפר פה מיום ליום ולכן אני מאושר”.