אלכסנדרו דל פיירו זכור כאחד הקשרים הגדולים ביותר בתולדות הכדורגל העולמי בכלל, וביובנטוס בפרט. הקשר האגדי דיבר בראיון ל’קוריירה דלה סרה’ האיטלקי והתייחס למצב של הגברת הזקנה, הפרידה מאנדראה פירלו והדעיכה ביכולת של כריסטיאנו רונאלדו.

"אתה צריך לראות אם אתה שחקן פונקציונלי או לא. אני חושב שרונאלדו נכנס לשלב בקריירה שלו בו הוא כבר לא יכול לעשות את הדברים שעשה לפני עשר או חמש שנים, עליו לחשוב על שינוי התוכנית שלו בהתאם לפוטנציאל שלו, שעדיין נשאר גבוה מאוד. הוא יצטרך לדבר עם המועדון ועם אלגרי אם הם רוצים להמשיך יחד", אמר דל פיירו על הפנומן.

רונאלדו (רויטרס)רונאלדו (רויטרס)

על העונה הקשה שחוותה יובנטוס ופיטוריו של פירלו: "הקשיים היו לא רק של פירלו, אלא של יובנטוס בכללותה. זה לא הוגן להטיל את כל האשמה על עליו”.

קשר נבחרת איטליה לשעבר דיבר על חבריו לנבחרת עמם שיחק והודה: “כריסטיאן ויירי הוא השחקן הכי לא ממושמע. פאולו דה רוסי הוא כבר מאמן, הוא פשוט צריך ספסל לשבת עליו וזה יקרה בקרוב”.

כריסטיאן ויירי, "השחקן הכי לא ממושמע" (רויטרס)כריסטיאן ויירי, "השחקן הכי לא ממושמע" (רויטרס)

לסיכום, דל פיירו דיבר על עתידו המקצועי: “"אני לא סוגר שום דלתות. יובנטוס מעולם לא התקשרו אליי אבל לא הייתי רוצה תפקיד על סמך מה שעשיתי בעבר. הייתי רוצה לעשות משהו על סמך מי שאני ומה שאני יכול לתת עכשיו". 

גם חדים וגם מאוחדים: קבלו את הצרפתים