בצל סערת הסופר ליג, יובנטוס תנסה לשים את המאבק הפוליטי מול אופ”א בצד ולהתמקד במשחק נגד פארמה מחר (רביעי, 21:45) כשכל איבוד נקודות נוסף עלול לעלות לגברת הזקנה במקום בליגת האלופות בעונה הבאה, זאת כמובן אם וכאשר יהיה מפעל כזה בכלל. 

בכל אופן, את אנדראה פירלו כל מה שקורה מחוץ למגרש פחות מעניין, והמאמן יודע שאחרי ה-1:0 לאטאלנטה, הוא לא יכול להרשות לעצמו לאבד נקודות נגד הקבוצה מהמקום הלפני אחרון שנמצאת בדרך הבטוחה לסרייה ב’: “אנחנו חושבים על הווה והוא המשחק נגד פארמה. המטרה שלנו היא להיות בליגת האלופות בעונה הבאה. הבוקר הנשיא דיבר איתנו ואנחנו רגועים כי הוא מפקד על הפרויקט החדש”. 

שחקני יובנטוס (רויטרס)שחקני יובנטוס (רויטרס)

אחרי שקיבל מנוחה נגד אטאלנטה בטענה שהוא אינו כשיר במאת האחוזים, פירלו אישר שכריסטיאנו רונאלדו יחזור לשחק: “רונאלדו כשיר למשחק וגם פאולו דיבאלה, שאני שמח ממה שהראה בשבת. נגד פארמה הוא יוכל להשיג המשכיות. היינו מאוכזבים אחרי המשחק בברגאמו אבל אנחנו בטוחים בעצמנו כי אני חושב ששיחקנו טוב”.

הפציעה של פדריקו קייזה: “יש לו בעיה בשריר, נראה כמה זמן הוא יהיה בחוץ. אנחנו מסתדרים בלי הרבה שחקנים במהלך העונה, מי שייכנס למגרש יעשה עבודה טובה. אלברו מוראטה היה קצת עייף אחרי המשחק האחרון, ארתור? יש סיכוי שיפתח בהרכב".

כל התגובות ברשת על הקמת הסופר ליג