לכריסטיאנו רונאלדו יש את כל הסיבות להשוויץ העונה: אליפות שניה ברציפות באיטליה, 31 שערי ליגה, 6 בישולים ועוד לא מעט תקוות לגבי זכיה שישית בליגת האלופות (למרות ההפסד 1:0 במשחק שמינית הגמר הראשון מול ליון בחוץ).

ואם כבר להשוויץ אז למה לא בגדול? רונאלדו שוב הפציץ את הרשתות החברתיות עם תמונה ייחודית של גופו החטוב, כשהוא נשען על רכבו האקסקלוסיבי – הבוגאטי שירון הנושאת את ראשי התיבות שלו בשווי שלושה מיליון אירו.

“אתה בוחר את הנוף”, כתב הפורטוגלי במסגרת אותו פוסט, אשר פרט לאהבתו העצמית הידועה, מוכר גם בהערצתו לרכבי בוגאטי (ברקע גם ניתן לראות את המרצדס השחורה שלו).

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
תנסו בבית: כך מייצרים בובה של רונאלדו

לציין בנקודה זו כי רק 500 יחידות יוצרו מהרכב של יצרנית הפאר הצרפתית, כאשר גם לחברו לשעבר של רונאלדו מריאל מדריד, קארים בנזמה, יש כידוע רכב דומה. 

היורשת של הבוגאטי ויירון מלאה בעוצמה עם 1500 כוחות סוס, ומאיצה מ-0 ל-100 בפחות מ-2.5 שניות ומ-0 ל-200 בקצת יותר מ-6 שניות. ומה לגבי המהירות המקסימלית? למרות שהיא מוגבלת ל-420 קמ”ש, מדובר בחיה שמגיעה כמעט ל-500 קמ”ש...

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה באזור המוטורי? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את האזור המוטורי. נתראה בכתבה הבאה!